Zevlovat a prudit (2009)

One man show Seth Rogena. Není to komedie pro každého, někdo tento styl humoru nemusí mít rád, jiný mu nerozumí. Ale komu se to trefí do vkusu nebá méně než 5.

Naboř a ujeď (2012)

Taková nenápadná, nekomerční, ale milá komedie, plná více či méně vtipných bláznivých zvratů. S fešáckým Bradleym a ošklivou Kristen. Shepard si evidentně udělal radost.

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Plný počet dávám zejména proto, že toto prostředí dobře znám a překvapuje mě jak to Prušinovský dokázal poměrně věrně přiblížit. Slabiny to má, ale jinak je to super. Luňák je píča jak daleko vidí a v podání Ondry Vetchého naprosto geniální. V každém týmu (na téhle úrovni) takovej Luňák je, někdy i dva:-). Ale nikdy jsem nezažil až takového magora. "Jé dobrý den, trenére. Jdete na trénink? Jo jdu. A ty? Já taky. Tak proč jdeš opačným směrem?"

Bohyně lásky z celého světa (2001) (seriál)

Nic proti erotice a už vůbec nic proti pornu a i dokumenty snesu. Ale tohle není ani jedno. Je to jen přehlídka umělých koz na holkách co chtěly být modelky, ale nějak to nevyšlo.

Koupili jsme ZOO (2011)

Naplánoval jsem si tenhle film na stejný den jako 50/50. A první jsem si pustil tento, protože jsem od něj čekal méně. Opak je pravdou. Zestárlý, obtloustlý Damon je ve své roli přesný, nenucený a vzbuzuje lítost a Johansson je fakt o dvě třídy výš co se týká jak hereckého výkonu tak vizáže, než Kendrick ve shora zmíněném filmu. PS: Takového realitního makléře jako potkal Matt se svou dcerou jsem v Čechách ještě nepotkal:-), a že už jsem jich viděl.

50/50 (2011)

Americký vynucovák slz, který slzy nevynutí. Že je Gordon-Levitt vynikající herec víme dávno, že Rogen je talentovaný komik víme taky a že Kendrick stojí za prd a ještě navíc ani není pěkná už bohužel víme taky.

Návrat pana Ripleyho (2005)

Ne, ne. Tento film zde tak nízko hodnocen oprávněně. Je to zmatené, nezáživné drama. No ikdyž drama. Pepper se snaží co může a celkem mu to i jde, ale tohle nezachrání nic. Je to tak na nedělní večer, když člověk nemá nic jiného nastahováno a na dalších kanálech dávají Farmu nebo tomu podobné pořady. A pokud se vám bude chtít spát, nebojte se, u tohoto celkem bez problému zaberete.

Total Recall (2012)

Ha, ha. Tak tohle je dobrá parodie na předchozí kult s Arnoldem. Farrella jsem měl za neherce a tady to je potvrdil. Tak kde se to má tvářit drsně je to k smíchu, tak kde to má být k smíchu je to trapný a tam kde to má být dramatický je to opět k smíchu. Dvě hvězdy za pár podařených akčních scének a Jessicu.