J. Edgar (2011)

Nemůžu si pomoct, ale tohle je zklamání. Clinta jako režiséra uznávám, dokonce patří k mým oblíbeným. Přesto si myslím, že film bylo možno natočit zábavněji. Zde padla zábavnost na úkor autenticity. Clint se až příliš soustředí na to aby jsme mu film věřili a ten chvíli dokáže velmi spolehlivě nudit. A ještě jedna věc mě nemile překvapila. Masky, oba starší pánové vypadají jak pět let po smrti, Armie Hammer je jako kombinace lebkouna a pohublého vybledlého Hulka.

69 rozkoší pro smrtelníky (2008) (pořad)

jedna hvězda za sem tam kozy. Dal bych dvě, kdyby ukázali i piču, ale ukázali pyču, tak jen jedna.

Kašpárek (1980)

Na Bebelovu vysoko posazenou laťku malinko slabší. Hodně zamotané a vtipu poskrovnu. Ale pár dobrých hlášek se najde. Bílý slon- Vaše zvrácenost a moje vizáž apod.:-)

Podivné dědictví (1972)

Hloupoučké až infantilní vtipy. Ale milé a když člověk není zrovna pesimista nebo si nehraje na chytráka, tak se směje od začátku do konce.

Půlnoc v Paříži (2011)

Čtyří s odřenýma ušima. Vlastně jediné díky čemu dávám tak vysoko je to, že si teď taky budu představovat jak se vracím do minulosti.

Lidice (2011)

Poctivý příběh o tom jak to bylo. A každej rádoby drsňák tady dává za dvě a míň, protože prostě myslej, že když to daj u tohodle filmu, tak je ostatní budou považovat za intelektuály.

Helena (2012) (seriál)

No tak tohle je masakrální píčovina. To nejhorší co jsem kdy na Nově viděl. Slabší Horáci. Nehodnotím odpadem jen proto, že jsem viděl jen jeden díl a to by ode mne vůči seriálu nebylo fér. Na druhou stranu, víc než jeden díl už nedám.

Bílá vrána (2008)

4* za Gemmu. To je masakr jak je tady sexy.

Roztomilý člověk (1941)

Film docela dobrej, ale já nemusím moc Novýho. Je úlisnej až k blití

Lars a jeho vážná známost (2007)

Film o týpkovi, který si ze všech udělal prdel a oni mu to sežrali. Včetně zdějších uživatelů.