Disaster Movie (2008)

Lhal bych, kdybych tvrdil, že to bylo extrémně špatný z hlediska humoru, párkrát jsem se i zasmál od srdce, například parodie na Chipmunky, které postihne krvežíznivost, kterou mají nemrtví v Resident Evilu a Já, Legenda... Je mi jasné, že ti z vás, kdo většinu těch filmů, které tohle paroduje neviděl, tak tenhle film odsoudí hned. Já většinu viděl, nacházel jsem občas sem tam nějaké souvislosti... Hodně scén je i dost trapných a jediný cíl je zesměšnit osobnosti a filmy. Děj je tak špatně poslepovanej, že jsem skoro nechápal, jak se tohle mohlo vůbec povést poslat do kin. Co se týče filmařské části filmu, tak tady potvrzuju slova ostatních - naprostý brak! 1* je tak ideální a to za ty Chipmunky:-)

Nestyda (2008)

v porovnání s Medvídkem to docela ušlo, o malinko lepší, pár scén vcelku vtipných... šedej průměr

Katyň (2007)

Nesnášim bolševiky a tohle mě v tom jenom utvrdilo... Jednak ukazuje brutalitu a propagandu, která všechno popírala a mnoho lidí, co nesouhlasilo, dopadlo špatně. Táhněte Bolševici!!!

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Toto je opravdu špička seriálů, co jsem kdy alespon občasně sledoval. Nádherně si tu pohrávají s mýty okolo starověkých bohů a jiných věcí... Sít bran je nekonečná, takže vždycky je co objevovat... Výkony herců parádní, člověk jen trne, aby náhodou nějaký hlavní hrdina někde neumřel... Na tohle se opravdu koukat dá, a nejen kvuli Samantě Carterové:-)

Iron Man (2008)

ze začátku opravdu dobrý, mělo to spád, napínalo to diváka, ale pak už to začalo drhnout, ale celkově to ušlo

Tropická bouře (2008)

Trapnost nejvyššího kalibru... sem tam občas nějaký pokus pobavit, nebo parodovat hity typu Zachrante Vojína Ryana... 2*- jedna za Toma Cruise a druhá a zfetovanýho Jacka Blacka s zfetovanýho netopýra... Poprvý mě to nezaujalo, podruhý mě to uspalo

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Pobaví, neurazí, nic výjimečnýho, ale koukatelný. Humor je opravdu stupidní, na to musí mít člověk náladu

Mejdan v Las Vegas (2008)

Cameron by se měla zamyslet, jestli už neni na tohle moc stará... tohle opravdunemělo s komedií nic společnýho, spíš urážka žánru. Ani romantika ve filmu nefungovala, bylo to kýčovitý, snadno předvídatelný... Hercům jsem to opravdu nevěřil, rada do příště... vyměnit herce, nebo žánr za pantominu

Hitman (2007)

hru neznám, pro mě je to slušná akční smršť, kromě pár nedostatků vcelku slušnej počin

Na vlastní nebezpečí (2007) odpad!

Tohle pan Renč oprvdu nezvládl... Ve škole jsem dostal za ukol napsat recenzi. Tohle byl muj bezprostřední dojem po shlédnutí... omluvte prosím nedokonalost, můj první počin v tomhle oboru: Do kin právě míří novinka z dílny režiséra Filipa Renče. Oproti jiným jeho filmům, je tento natáčen mimo ČR. Tématikou se ani nepřibližuje svým dosavadním dílům. Film se odehrává v Rumunsku a Bosně a pojednává o mladém muži, který kdysi ztratil svého otce na Černé řece. Tělo ovšem nikdy nebylo nalezeno. Po mnoha letech se mu dostanou do ruky osobní věci po jeho otci z doby jeho údajného úmrtí. Jelikož jeho věci obsahovaly i otcův osobní deník a videozáznam, rozhodl se, že si řeku také sjede, aby se pokusil otce najít. Požádá tedy majitele cestovní kanceláře, aby uspořádal výlet na raftu na této řece... V tomto snímku nalezneme několik vcelku zajímavých akčních scén, sám režisér se dušuje, že ani jedna z nich není upravená počítačem. Nepřehlédnutelná je ale fantastická krajina a panenská příroda. To bych ale řekl, že je vše. Na druhou stranu děj je rozvleklý, občas až nudný. Je také nutností znát angličtinu, nebo alespoň starší česká slova. Obzvláště když hlavní hrdinové komunikují se samozvanými strážci zákona, kteří po nich střílí kalešnikovem a kteří po nich požadují ,,permit“. Účastníci plavby na raftu asi v 1/3 filmu potkávají domorodce s rodinou, který se při pohledu na fotografii zmizelého otce začne podivně tvářit, to samé jeho manželka. Po zbytek filmu má divák pocit, že se jedná o onoho ztraceného otce, pravdu se však dozvídáme až v poslední pětiminutovce filmu. Celkovou nezajímavost podtrhují také vcelku průměrné herecké výkony. Syna zmizelého otce si zahrál Jiří Langmajer a majitele cestovní kanceláře si zahrál Filip Blažek, známý z pohádky Nesmrtelná teta, či ze snímku andělská tvář.