Rychle a zběsile (2001)

Pro vyznavače tunningu a pařany Need for Speed jistě pecka. Pro ostatní možná nezajímavé. Mě se to ale líbí. Dvojka možná lepší - více aut, více tunningu. V jedničce zase krásná Michelle Rodriguez, která se mi líbí... ...ani nevím proč. Ale je to kočka!

Konec básníků v Čechách (1993)

"Prosím vás, mladý muži, kdepak je tady záchod?" "Pořád tam co dřív, babičko, akorát se to teď jmenuje dabljů sí." "Aha, tak to se asi počůrám".

Roxana (1987)

Tato americká popularizační verze Cyrano z Bergeracu není vůbec špatná. Kdo není příliš na klasiku, ve škole při hodinách iteratury nedával pozor a chce tak nějak vědět o čem to je, určitě doporučuju. Je to nenásilný. Kdo si ale na klasiky nenechá sáhnout, ať jde raději do Národního, kde excelují David Prachař se Sašou Rašilovem.

Hříšný tanec (1987)

Jako promiňte, ale klasika je kalsika. A legenda je legenda. Já dávám beze studu 5*. Prostě Hříšňák.

Copak je to za vojáka... (1987)

Verbířskej film, určený pro nábor a propagandu základního vojenského výcviku, který měl za úkol ukázat brancům, že je to všechno jen jedna velká sranda, a že všichni jsme jen lidi, a že i gumy mají své osobní starosti. Ano, ale vše není jen pozlátko. Pamatuju si tenhle film jako malej a pamatuju si, že jsem ho fakt žral. A nezastírám, že se na něj podívám rád i dnes. Ale už jim to tak nežeru.