Megan is Missing (2011)

Lehkej teenage bla bla bla začátek ... konec, kterej byl i na mě dost silná káva. Zvolené téma je mi odporné a proto nemůžu hodnotit nějak superkladně.

Pokrevní bratři (1999)

Tenhle filmek je dokonalej a k tomu mu dost pomohlo obsazení Dafoea, kterej mě v týhle roli úplně oddělal. Bomba ....

Cesta (2009)

Od tohoto snímku jsem si sliboval až příliš. Ano, má své silné chvilky, ale mezi nimi je to nuda, nuda a zase nuda.

Rituál (1973)

Mysteriózní muzikál a úchylárna v jednom.

Americké psycho (2000)

Dušan Jasánek - Vám z Wall Streetu: Lid povolal nás do zbraně, my opustili frézy a uniformy navlékli si místo kombinézy. Stojíme pevně, v oku žár, vstříc slunci píseň letí. Střežíme práci dělníků a šťastný spánek dětí. Kdyby snad vrazi z Wall Streetu přepadli nás jak saně, poznají záhy lidu hněv, promluví naše zbraně!

Děti (2008)

Doporučuji plánujícím velkou rodinu (v tomhle případě by stačila i malá). Zkoukněte si to a řekněte si každý nahlas: "Na tohle já mám !"

Pontypool (2008)

Dokonalej hlas ...

Re - cycle (2006)

Zajímavá ukázka a vyjádření toho, jakej může mít někdo v hlavě bordel i když rozškatulkovanej. Co se týče žánrového zařazení, tak bych určitě nedal horor na první místo. Viděl bych to spíše takto: Fantasy 65% / Horor 35% ...

Storm Warning (2007)

Zamilovaný pár, loď a klidná hladina ... romantika, jak má být ... nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř.