Tváří v tvář (1997)

U některých scén jsem musel díky nereálnosti přivírat oči, ale to už tak u akčních kousků bejvává...Myslím, že dalšímu zhlédnutí se v budoucnu bránit nebudu..

Dožeň, co se dá! (1999)

Velice úsměvná romantika s příjemnými herci, o které jsem až do nedávna neslyšel (a to jsem nebyl v atomovém krytu)..

Kovář Roman (2009) (studentský film) odpad!

No co toto??

Na západní frontě klid (1979) (TV film)

Vím, že se nedá zfilmovat každá scéna z knihy, ale hodně jsem se těšil na začátek na tlusté rajče(kuchaře) a pár jestě dalších oblíbených scének, kterých jsem se nedočkal..Trochu mě taky zklamal Katczinsky.Mám Ernesta Borgnineho rád, ale pro roli mi přišel dost starý a trošku více silnější..Ono tedy všem bylo více než by mělo bejt a dost to je ve filmu znát.Hodně se mi líbil Kantorek s Himmelstossem,ty ksichty jsou přesný :)..S klidným srdcem můžu říct, že se jedná o nadprůměrný snímek.Ale necítil jsem z něj tu sílu, ten strach a tu bezmoc osmnáctiletých rekrutů.. Dávám za tři..

Purpurové řeky (2000)

Neskutečně mráz nahánějící atmosféra vládne po celou dobu filmu.Herci též super..Bohužel za nevábný konec 3,5.

Čtyři bratři (2005)

Čtyři bratři pátrají po vrahovi své adoptivní matky po nitce až ke klubu..Jejich cesta za pomstou vás díky své tvrdosti a nemilosrdnosti nenechá vydechnout..

Král síly: Příběh Rickyho (1991)

Tradiční duchovní kung-fu od toho nečekejte. Tohle je ulítlá přehlídka vnitřností, kterýmu vládne asijský Rambo Ricki.

Jádro (2003)

100% oddychovka,u teré jsem neměl problém se z plna hrdla zasmát..

Pád do tmy (2005)

Vše poslala do háje druhá polivička, z které se vyklubala nudná vybíjená...Kdyby se horor jevil od první chvíle jako klasická jatka, nemusel bych od toho nic čekat. Ale jelikož začátek měl hloubku i atmosféru a já doufal v něco víc, se zklamanou tváří hodnotím za 2.