Žena v černém (2012)

Dějově trochu prázdné. Lekačky spíše zvukového rázu( naštěstí ale účinné). Atmosféra v skutku zdařilá. Herci mě též bavili. Shrnul bych to na slabší 4.

Dešťová víla (2010)

Hlavní postavu bych čekal šmrncovnějšího mladíka.. Éva už je mnohem lepšího kalibru. :)

Piraňa 3D (2010)

Předpokládám, že se Piraňa dostali do modré barvy jen díky 3D projekci.... Zběsilej průjem..

Blade (1998)

Dřív jsem míval Blade v oblibě (poutavý příběh, nabušenej zachránce lidstva. co víc si v pubertě přát)... V dnešní době spíš bráno jako akční pohádka, která ne nijak výjímečně zaplní dvouhodinovou domácí nudu...

Poslední traper (2004)

Kdyby to byl 100% dokument s sem tam nějakou radou jak se v drsné přírodě a za určitých chvílích zachovat,pak je to za 5.

Hanna (2011)

Dle mého gusta se zbytečně šetřilo na akci . Hanna tak mohla předvést více ze svých schopností.

V řetězech (2006)

Nebejt Ricci, Samuela a bluesu, tak vlastně není o co stát..

Holky to chtěj taky (2001)

Stěží se dá dokoukat do půle. Hvězda patří Karoline Herfurth, která mě uchvátila v "Parfém: příběh vraha".

Cry_Wolf (2005)

Průběh Cry Wolfu mi přišel dost ohraný..Nebavili mě ani moc herci. Ale krutou ránu jsem chytil na konci filmu, kdy příběh dostal zcela jiný ráz.. Posledních deset minut se vyšvihlo z tragédie na uspokojivý thriller..Bez keců za 3.

Jack Black: Spider-Man (2002) (TV film)

Nemám zas až tolik parodie v lásce, ale tahle mě nijak zvlášť nevadila.. Tedy dokonce musím říct ,že Black jako Petr Parker mi přivodil úsměv na rtech..