Ve jménu... (2013)

Díky Bohu za Bohdana Slámu! Ve jménu se může pyšnit přibližně třemi vizuálně podmanivými scénami s dobrým hudebním podkresem, ale to je tak vše. Dneska ty ceny dostává vážně kde co. Bída s nouzí.

Každým dnem (2012)

Je to sice kýč ždímající emoce tím nejprimitivnějším způsobem, ale proč si něco takového jednou za čas nedopřát.

Red 2 (2013)

Takový ten film, který si pustíte v neděli odpoledne a dokoukáváte ho ještě večer. Nemohla by postava Helen Mirren dostat svůj vlastní film?

Zvířata (2012)

K dokonalosti tomu chybí Sleep party people vystrkujíc zpoza stromů svoje zaječí uši.

Lásky čas (2013)

Další hřebíček do rakve pro toho pomalu se rodícího cynika ve mně. Richard Curtis pořád umí! Tak tedy všichni povinně na About Time, minimálně do konce roku nejlepší dramedy široko daleko!

Život Adèle (2013)

Film, který má víc close-up záběrů, než Bídníci a přesto v něm všechny emoce fungují na jedničku. Abdellatif Kechiche filmem La vie d'Adèle předběhl, co do odvážnosti některých scén, Trierovu Nymf()manku, ale o to zas tak nejde. V těch 170 minutách je úplně všechno, a když potkáte někoho, kdo bude tvrdit, že je tam minimálně hodina zbytečných záběrů, tak mu nevěřte.

Kick-Ass 2 (2013)

Kick-Ass 2 je všechno, jen ne nářezová podívaná, která navíc chutná jak vystydlý párek. Po plnokrevné jedničce je tohle ničím neurážející průměr s pár hláškami, zbytečnými fekálními vsuvkami a vyčnívajícími greenscreeny. Čekal jsem větší smažbu!

Don Jon (2013)

Don Jon je takový ten malý film ze Sundance o víře, holkách, sexu, posilování, studování, uklízení a hlavně pornu. Prý tam měla cameo i Stoya, kdo jí najde má u mě pivo!

Spisovatelé (2012)

Stuck in Love make you feel less cynical! Alespoň na hodinu a půl člověk zapomenete na realitu a vlastní vztahy.