Pařba na třetí (2013)

Podle mě nejslabší díl série. Po slušné jedničce, výborné dvojce, velice slabá trojka. Nemastná neslaná, děj postavený úplně uměle, všechny zábavnější scény jsou vidění v traileru...

Komisař Rex (1994) (seriál)

Hrozná blbost. Ale jako malé dítě jsem to měl moc rád :) a dnes se musím hodně divit, co všechno oko dítěte nevidí a vidí :)

Přednosta (2003)

Film jdoucí odnikud nikam. Přesto výborná podívaná.

Lovci hlav (2011)

Hodnotím v rámci žánru - velice silný nadprůměr, který si nehraje na něco, co není.

Hannibal (2013) (seriál)

Mads je výborný, ale celý seriál na něm prostě vystavět nelze... Občas těžká nuda a opakující se motivy.. Hodnotím po 5 dílech..

Drive (2011)

Neuvěřitelně zvláštně střižený film. Ryan Gosling mi tam ne vždy pasoval, nicméně, je to silný filmový nadprůměr, kdy jsem si nejednou myslel, že tuším, jak to celé bude pokračovat a kdy jsem se nejednou spletl. Zvláštní atmosféra, neobvykle pojaté obvyklé filmové situace. Velice příjemné osvěžení :)

Afrika (2013) (seriál)

Ačkoliv mě Frozen Planet bavila o něco víc, opět dokonalost sama... Mohli by zapracovat třeba i na Evropě, to by bylo super...

Hon (2012)

Pátá hvězdička chybí za nepřesvědčivou holčičku, podle mě na svůj věk nepřirozeně vypočítavá.. Ale těžko říct, nevím, jak se děti v tomhle věku chovají... Zbytek filmu je jednoznačně za 5 hvězd. Thomas Vinterberg má u svých filmů velkou nevýhodu - vždy jeho další tvorbu budu srovnávat s Rodinnou oslavou.

Atentát (1964)

Hodnoceno vzhledem k roku výroby. Jinak by bylo o dost nižší.

Atlas mraků (2012)

Jedna hvězda za solidně odvedenou filmařinu a za výkon, který filmaři podali tím, že dokázali zaplnit 172 minut NIČÍM. Prvních 20 minut začalo velice slibně a já doufal, že i zbytek filmu pojede ve stejném duchu. Bohužel, brzy mi došlo, že si celý tento počin hraje na "složitý" film. Pokud se oprostím od vizuální stránky věci, tak vidím pouze nekonečný kýč, který vykradl vše možné, a vznikl tak zcela zbytečný film.