Hranice nemožného (2008) (seriál)

Fantastický seriál! Nechybí mu nic,vtip,láska,romantika,napětí,záhady.Pro mě to ještě větčí kouzlo,že když sem doma ležel s chřipkou,dal sem si to komplet celý pěkně za sebou. Užil sem si to a doufám že se brzy takový podobný seriál objeví......i když Waltera,nepřekoná nikdo! :-) 75H naprosté dokonalosti-4 dny luxusní zábavy

Requiem za sen (2000)

Nevím co na tom všichni tak zbožnují.....moment,aha už vím.Ono je vlastně v modě,trpět depresema,zobat antidepresiva a plakat jak semnou život vyje*avá. Nebetyčná kravina,patrička feťáků má ve mě vyvolat soucit,sympatie....tak to určitě ne.Jedna hvězda za Clinta Mansella kterej se zapsal do hudební historie a jeho track se stal nesmrtelným.

Komando (1985)

Kultovní film jedné generace,netřeba to víc rozebírat. Viva Ondřej Hejma

Husiti (2013) odpad!

Hlavni hrdinové dva ochlastové,dějiny převrácené naruby .....a na to chtějí tahat školáky ! Pak se nedivme že z nich sou blbci kteří na otázku Kdo to byl Jan Hus ? odpoví "Wou hustej týpek woe dobrej raper ".... Nechápu,kdo má být cílové publikum,děcka jen zblbnou,dospělý to nebaví,historik pachá sebevraždu. PS: Jen by mě zajímalo,co na týdle slátanině trvalo 7 let ....

Nepravděpodobná romance (2013) odpad!

Další důkaz o zbytečnosti českého filmu v jeho novodobé historii .....

Já, padouch 2 (2013)

Po dlouhé době v kině a ted repete na DvD,bráno očima mojí dcerky funguje to užasně.Po smršti všelijakejch Barbie a H2O seriálech,konečně něco na čem sme se bavily oba,ona o kapku víc a protože miluju její smích miluju i ten film. Na druhou stranu podle mě si to drží určitou lajnu nastavenou prvním dílem a všechna klišé a patos(chcete-li) mě sou u Velezadku,dokáže to pobavit i bez trapnýho fekalního humoru ! A podle lidí v kině nejenom mě :-) BTW-konečně zase jeden výborný dabing !!

Komorník (2013)

Jednoduchý celkem předvídatelný scénář,který by se hodil na HBO někdy v neděli odpoledne.JENŽE řemeslně tak výborně natočenej film sem dlouho neviděl,byla radost opět se přesvědčit že F.Whitaker je výborný herec.K tomu tady zdatně sekundují zajímavá jména Alanem Rickmanem počínaje a Liev Schreberem konče.Skutečně radost podívat se.

Honba za klenotem Nilu (1985)

Trochu méně podařenější než jednička,ale pořád příjemná zábava :-) Včetně legendární písně "When the Going Gets Tough"

Honba za diamantem (1984)

Škoda že takové filmy se dnes už nenatáčí. Jednoduché,vtipné,zábavné s uchu lahodící hudbou

Válka Roseových (1989)

Takle trojce funguje,Douglas-Turner -DeVito :-) Důkaz o tom že mezi láskou a nenávistí je tenká hranice a DeVito jí servíruje dokonale -povinost vidět než řeknete své ANO :-)