Tichá bolest (1990)

Jedna z nejlepší rolí Rudolfa Hrušínského

Nedotknutelní (2011)

Všichni to opěvují tak sem si to se zvědavostí pustil,stím že to budu přeskakovat že to nebude nic pro mě,mno ale ono kulový viděl sem to poctivě celý a byl sem spokojen.Opravdu je to takové hezké pohlazeni po duši -nic víc nic miň :-)

Californication (2007) (seriál)

To je tak ujetý a šílený že to musí bejt pravda :-)

M*A*S*H (1972) (seriál)

Pro mě získal ještě větčí kouzlo když sem si ho mohl vychutnat v angličtině,jakkoliv je český dabing hodně dobrý.Je tu vše,smích,pláč,sympatie,empatie,zloba,láska...a Major Charles Emerson Winchester III .Na to se dá koukat pořád a vždy člověk najde něco co mu uniklo.

Sherlock (2010) (seriál)

Výbornej seriál,žádné divácké znásilňování "zázračným" vláknem objeveném na triku podezřelého,které už ohledalo celé odělení,aby je nakonec našel šéf týmu,jenž z něho vyčte jméno,adresu,čislo sociálního pojištěni a co měl tedle týden v 12:55 k obědu. BBC pokud chce tak umí,ovšem to nemění nic na tom že to stojí na fenomenálním výkonu pána jménem Benedict Cumberbatch.Klepu se nedočkavostí na 3 serii.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Epické,velkolepé,drahé......ale nějak mě to nebaví.

Carrie (2013)

Přesně okopírovaný původní film-proč ? Městečko resp.škola je plná modelů a modelek kteří neustále smskuji -proč ? ... Chloë Grace Moretz-ze začátku kdy má vzbuzovat lítost,způsobuje spíš odpor až vztek protože se chová jako retard,ke konci kdy má vypadat nebezpečně -je až nechtěně vtipná až trapná(k tomu jí zdatně sekunduje trapná maska) Krev kterou je polita vypadá spíš jak kečup a ještě patrně z Teska protože je světlej jak slovo boží.(I přesto že když si jí nebohá kravka daruje je tmavá jako noc)Smutný je že efekty z roku 1976 jsou lepší než roku 2013.Jedna hvězda za J.Moore která psychopatku zahrála poměrně dobře.

Zmizení (2013)

Majstrštyk!! Snad první film ze kterého mi bylo až fyzicky špatně,ale v dobrem slova smyslu.Jako otec stejně staré dcery,kterou má Jackman,mě film dokázal vtáhnout až víc než by mě bylo milé.Dost sem přemýšlel jestli retardováný chlapec je herec nebo vskutku retard-ten by si jistě nějakou tu cenu zasloužil. Ale oni sou tak nějak všichni v tom filmu tak trochu "divný" což k pomuré depresivní atmosféře jen přidává.Pěkná dobrá emociálně vyčerpávající krimi.

Gravitace (2013)

Vizuálně nádherná podivaná....jenže to je asi tak všechno. Sandra je protivná jak manželka o vánocích,měla by zustat u prostoduchých romantických komedií,nebavila mě a chvilkama lezla neskutečně na nervi.Hudba protivná patetická,nezáživná a mnohokrát sem měl pocit -už sem to někde slyšel. Ale to všechno kompenzuje právě vizuální podívaná,včetně nejreálněji zobrazeného vesmíru. Jednu hvězdičku navíc za Eda Harrise(já ho mám prostě rád)