Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Mistrovské herecké výkony, avšak enkonečně dlouhé, ačkoliv to bylo zajímavé už jsem se těšil na konec, protože tři hodin jsou skutečně moc

Kmotr (1972)

Proč tak slabé, proč tak dlouhé? Sice skvělé herecké výkony, ale prostě Coppola mě nedokázal vtáhnout do děje, četl jsem knížku, takže jsem se možná více soustředil na porovnávání detailů ale i přesto, tři hodiny dlouhý film by měl nabídnout víc. Coppolovi se podle mě prostě nepodařilo přenést atmosféru knížky do děje a SPOILER nepochopil jsem, proč na konci nechal Michael zabít všechny vůdce všech mafiánských rodin NY, protože v knížce zabil pouze zrádce a ty, co mu ublížili.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Hned, jak jsem mohl, jsem se šel podívat na HP 6 a s čistým svědomím mohu říci, že jsem za to rád. Ačkoliv je to v příběhu filmu pouze takový most k sedmému dílu, samotný film je velice kvalitní. Na rozdíl od předchozích dílů je zde možno slyšet mnohem více vtipných hlášek, které krásně vyplňují čas mezi dramatickými scénami. V jednu chvíli se člověk popadá za břicho, ale hned o deset vteřin později se třese strachy. Avšak na druhou stranu chybí, právě na úkor těchto vtipných a romantických scén, nějaké scény akční. Filmu chybí nějaké pořádné vyvrcholení. I přesto všechno dávám Harrymu 7/10.

Dokonalý trik (2006)

Dokonalý film. Skvělé herecké výkony, skvělý příběh, který vás drží v napětí až do konce. Ja osobně jsem ani jednu z závěrečných point vůbec nečekal. Bale předvádí vynikajicí výkon, vedle něhož je Jackman trochu zaniká, i když hrát v "obyčejném" filmu, určitě by vyniknul.

Proroctví (2009)

Trochu zklamání. Čekal jsem víc. Už jenom některé digitální efekty byly příšerné. Hodně mi vadily zbytečné hororové sekvence, které mi kazí celkový dojem z filmu. Cage sice předvádí kvalitní výkon, ale spasit celý film nedokáže, Rose si naopak pěkně zaječela (hlasivky musela mít pěkně zničeny). Průměrný film, z kterého si maximálně zapamatuji konec, který je.....velmi neobvyklý.

Trosečník (2000)

Vynikající herecký výkon Hankse

Eurotrip (2004) odpad!

podle me jeden z nejhorsich filmu co jsem kdy videl, postradal absolutni smysl, prepromyslene sceny, ktere byly vic trapne nez zabavne, nektere sceny fakt nechutna a ani jsem se u toho nebavil, jako sceny kdy prijde jedina holka na nuda plaz a tam sto chlapu je fakt dost uboha, scenaristi asi nemeli co napsat

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Předlouhé, a že by to bylo nějak extra záživné se taky nedá říct. Obrovský rozpočet a co z toho? Nuda a zase nuda

Sexbomba od vedle (2004)

Velmi příjemná oddechovka se sjvělým scénářem, která pobaví i potěší.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Neskutečně úžasné, Jackson je prostě génius, tak skvěle zpracovanou knihu jsem ještě nikdy neviděl. Výprava, režie, hudba, všechno prostě skvělé. Ačkoliv neskutečně dlouhé, napínavé až do absolutního konce, který nemá chybu.