Thunderball (1965)

stejně jako další bondovky i tato podle mě předčila svůj knižkní originál

Veřejní nepřátelé (2009)

Průměr, stále to stejné, trocha střelby banka a zase to stejny, trochu se to změnilo až na konci, kde to začala být zábava, ale jinak slabší průměr

Hádej, kdo lže! (2009) (pořad) odpad!

Děs a hrůza, už i Hádej kdo jsem je špatné, měli zůstat u inkognita a nepouštět se do sebevraždy

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Akční, avšak někdy přespříliš, člověka pak už nebaví se pořád dívat vělmi podobné scény, ačkoliv jsou perfektně zvládnuté.

Pošli to dál (2000)

Ve mně to zanechalo dojem, a dojem sakra dobrej. Sice to nebylo nic extra, ale člověk si prostě zamapatuje konce a tady bylo sice velké klišé ale také velká myšlenka. Herci podle mě skvělí i když představa filozofujícího 11letého kluka je trochu divná, což o to. Pro ty co kritizují konec, kdyby vám někdo skutečně změnil život k lepšímu, přijeli byste mu na pohřeb? Kdyby udělal něco monumentálního, a ještě ke všemu zemřel při svém poslání přijeli byste?

District 9 (2009)

Zdá se mi to, nebo to tak skutečně je? Distric 9 mi připadal velmi podobný ke snímku Černý jetsřáb sestřelen, vím zní to šíleně, ale už jenom ta scéna jak přijíždí konvoj na pro vystěhování mimozemštanů resp. vychrtlíků, měla to být lehká operace, trošku se to zrvtlo....... Od všeho trochu, něčeho trochu víc: akce, něčeho zase mín, avšak skvělé herecké výkony a scény beroucí dech. Ze začátku se mi velmi líbil dokumentaristický styl filmu, který ale s přibývajícími scénami upadal. Už teď se těším, protože podle mě tento film bude mít mega uspěch, a amíci by nebyli amíci kdyby nepřišel D10, který bude sice dobrý, ale D9 se nikdy nevyrovná. Přeji příjemnou zábavu

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Velmi dobré, skvělý scénář, avšak celý film prostě táhne Will Smith. Krásná hra psychologie, avšak i ta někdy selhává, protože kdo má radit rádci? Dal bych klidně 5*, ale konec je přílíš americký,

Asterix a Olympijské hry (2008)

Příšerné, ať už jen to že zde nehraje původní Asterix, zápletka sice dobrá ale špatně pojatá. Příliš nadstavené a až moc neskutečné.

Pařba ve Vegas (2009)

Svérázné ale zábavné, realistické ale zábavné. Maly děcko v autě je prostě super a když se do toho přidá Eddie nemá to chybu, i když zůstanu abstinentem, protože oženit se a nevědět o tom, není niic pro mě.