Skrytá identita (2006)

podle mě velice napínaný thriller, jehož závěr me nadchnul. skvělé herecké výkony a scénář, která prostě nemá chybu, na můj vkus by to ale chtělo víc akce, bouchání do stalu ala jack nichoslon mi nestačilo v dějové linie jsem takový konec jaký přišel vážně nečekal, a to jsem člověk s velkou fantazii

Než si pro nás přijde (2007)

Jack Nicholson a jeho skvělý sarkasmus nemají chybu, do to nějaky řeči od Freemana a skvělý film je na světě.

Tváří v tvář (1997)

Ze začátku jsem si prostě travoltu nedokázal představit jako hodného, ale když nastal výměna, padl do této role jako by mu byla napsána na tělo, Cage hrál skvěle člověka toužícího po spravedlnosti prostě pohoda Super akční film, který podle mě nemůže zklamat

Souboj vojevůdců (2002) (seriál)

Vskutku úžasné vyprávění a úžasných lidech

Terminator Salvation (2009)

Lehce nadprůměrný akční film. Díky tomu, že je to prostě Terminátor tak 4*,

Válečník (2001)

Zajímavé, nenadchlo, ale zaujalo dobré bojové sekvence, ale už se to poté moc opakuje váborná hudba, která skvěle dokresluje hlavní děj

Život je krásný (1997)

Skutečně Krásný film, výborný výkon Benigniho, který si to i pěkně zrežíroval, Na konci se mi sice chtělo brečet, tak krásné, avšak zároveň i kruté to bylo... nemám slov

Kmotr III (1990)

Konečně ve mně něco Kmotr vyvolal, tento díl je podle mě mnohem akčnější a méně nudnější, v předchozích dílech bylo mnoho neúčelných a dlouhých pasážích, které neměly žádný význam. Skvělý výkon Andy Garcii a Talia Shire. Na konci krásné vzpomínky na muže, který ztratil všechny, co miloval.

Kmotr II (1974)

První názor: ** Slabé, slabé. Stejně jako první díl mě ani dvojka Kmotra neoslovila. Příliš dlouhé, nezajímavé, emoce žádné bez pořádné akce či něčeho alespoň podobnému akci, Dějová linie s Vitem Corleonem mnohem lepší než Michael, avšak ani to nestačí na 50%. Když už mám být u televize tři hodiny tak chci něco zažít. Co se v celém filmu vlastně stalo? !!!SPOILER!!! Michael se rozešel s Kay !!!konec SPOILERU!!! Celý film je prostě o ničem... bohužel, na to že je to i na imdb jeden z nejlepších filmů, tak prostě chci víc. Někdy v budoucnu dám ještě Kmotru 2 další šanci, ale když si představím další tři hodiny sezení u tv.... Druhý názor: **** Už mě to zaujalo, objevil jsem skutečnou kvalitu Kmotra II, akce sice chybí, ale ty výkony.... hm nádhera