Přešlapy (2009) (seriál)

Já jsem původním seriálem nedotčen a musím říct, že tohle jsem nečekal. Skvělé, snad se dočkáme více takových kousků!

Zlaté časy na Ridgemont High (1982)

Musím říct, že nejsem z tohoto snímku tak rozjuchaný jako někteří tady. Fakt je, že určité kouzlo tam je, taky je dost zajímavé pozorovat budoucí hvězdy v jejich "ranném" období, ale to je asi tak vše. Bude to znít hodně neurčitě, ale přesto je můj verdikt: Zajímavé, ale ne dost.

Moje levá noha (1989)

Kouzlo tohohle filmu je, že netlačí zbytečně na pilu. Většinou to bývá tak, že i když je příběh sám o sobě dostatečně silný, tak i přesto to tvůrci ještě více hrotí. V Moje levá noha to díky bohu nikdo nehrotil! Film plyne jako život samotný a právě díky tomu Vás(mě) film přirozeně rozesmutnil, rozveselil a dal mi důvod k zamyšlení. Málokdy se stane, že ten hrozně obyjčejný život někdo dokáže převést na plátno, ale tady se to moc a moc povedlo! Zažil jsem něco nevšedního.

Dokonalý únik (2009)

Vzhledem k charakteru filmu tady nebudu nic popisovat. Jen řeknu, že at to vypadá jakkoliv, tak tohle byste měli vidět! Jděte na to do kina nebo si to půjčte! Máte mé slovo, že zažijete nečekané!

2Bobule (2009)

Neznám účel tohoto filmu, ale Jirka Korn mě v upoutávkách lákal na prodloužené léto! A já se skutečně při sledování téhle pohodovky vrátil o dva měsíce nazpět a to vykouzlilo úsměv na mém ksichtu! Vtip byl někdy nucený, ale v přijatelných mezích, příběh nenáročný, ale autoři jistě nechtěli bojovat s Vesmírnou odyseou. Pro mě rozhodně překvapivé zlepšení oproti jedničce a celkově příjemně strávená hodina a půl.

Chceš mě, chci tě (2009)

Tak já nevím. Takových komedií je spousta a vždy se jen trochu obmění děj. Přirovnal bych je k fábiím. Vyrobí se jich spousta, nikoho moc neoslní, ale výrobce má jistotu, že prostě půjdou na dračku. Herci vcelku ušli, ale to je vše. Prostě jen další v řadě.

S Italem v kuchyni (2009) (pořad)

Vcelku poctivý kus práce. Líbí se mi, že se jak tady , tak v Ano, šéfe upustilo od toho dělat z celebrit kuchaře. Myslím si, že koncept nejdřív kuchař a pak celebrita je mnohem lepší a chutnější!

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Asi nepovím nic nového. Pořad podle mého zcela jedinečný a jedinečný je i jeho průvodce. Nevím přesně odkud se pan Zdeněk vzal, ale doufám, že tady bude dlouho!

Neznámý svůdce (2007)

Jelikož jsem velmi jednoduchý muž, tak ty dvě hvězdy jsou hlavně za Halle Berry! Takhle žhavá ještě ve filmu podle mě nebyla! Jinak i když jsem vraha netušil a myslel si ledacos, tak musím říct, že to nijak převratné nebylo. Nemělo to tu správnou atmosféru. Velké hvězdy, špatný scénář.

Poslední pevnost (2001)

Dobrý film. Vězeňské prostředí, hajzl, který se zhroutí a vlastenec, který kvůli vyvěšení vlajky položí život. Ale i přesto se na to dalo dívat aniž by jste museli svírat své půlky.