Pidihajzlík (2006)

Asi takhle. Dost jsem se nasmál a to jsem přečetl Starce a moře v angličtině. Takže vřele doporučuji. Od Superléku nejlepší Marlonovy ksichty!

Kráčející skála (2004)

U některých hodnocení je jasně patrné, kdo na takových filmech vyrůstal a kdo si hrál s panenkami. Je to dobrý akční film s jednoduchou zápletkou, nabuchaným hlavním hrdinou a sexy kočkou. A hraje tam Robin z HIMYM!

Studio 30 Rock (2006) (seriál)

Tenhle seriál je jako růst akcií ČEZu. Drží se dole a najednou z ničeho nic je tady strmý růst až do nebe! Jako by Tina Fey někdy kolem sedmé, osmé epizody přeřadila na vyšší stupeň. Je pravda, že základy americké kultury a malý přehled o dění v USA nezbytně potřebujete pro plné vychutnání si této série! BTW. "30 Rock" má na IMDb lepší hodnocení než u nás profláknutější HIMYM nebo The Big Bang Theory!

Wrestler (2008)

Po Rockym 6 tohle nezaujalo. Je to zase ta stará písnička o sympatickém ztroskotanci, který chce získat zpět lásku a respekt svého potomka. Tady má hlavní hrdina narozdíl od Rockyho dlouhý blond vlasy(Hugh Jackman z té přehazovačky udělal vcelku humornou záležitost na oskarech), co do muskulatury jsou si rovni a onen potomen má místo pindíka kačenku. Jakkoliv působí kamera svěže a realisticky, tak to nic nemění na tom, že to je průměrný film.

Yes Man (2008)

Tak já osobně jsem snímek nepojal jako poselství, nýbrž jako komedii. A tou dámy a pánové Yes Man skutečně je. Už dlouho jsem nezažil, že by v kině někomu tekla nachos sýrová omáčka z nosu! Jim podal podle mého názoru jeden z nejlepších výkonů a dokázal z filmu založeném na jediné myšlence udělat show! Tentokrát však Carrey show! Žádné fucking za každým druhým slovem, jen prostá zábava od začátku do konce(pro odborníky dodávám, že tam skutečně pár hluchých míst je). Lidé se v kině smáli i při závěrečných titulkách jelikož poslední scénu filmu většina přítomných pochopila s 30 vteřinovým odstupem.

Lovci duchů (2005) (seriál)

Kdo dělá na Primě timing(neznám to odborně), tak ten vážně na něčem jede. Je mi jasné, že VKV nikdo z prime-timu nedostane, ale jsou i jiné dny. Seriál nadmíru povedený, kterému v daném žánru nic nechybí.PS to Eodeon: Díky tomu nahoře, že v USA méně používají cizí slova(nepotřebují vypadat chytře) a více točí dobré seriály. IMDb nechť mi dá zapravdu!

Láska po zlém (2001)

Ohraná story s trochu jiným průběhem než byste čekali. Adrien Brody si v tomto snímku evidentně to nejlepší ze sebe schovával pro Pianistu

Wanted (2008)

Film, který se mnou nic neudělal. Možná jsem až moc fajnový, ale tenhle snímek ve mně nevyvolal žádné emoce. Jediné co mě vyvedlo z průměrnosti byla fotka Klause v pendolínu. Jako akční film do nečasu obstojné.

Sedm životů (2008)

Skvělý snímek, který všem doporučuji! Film ukazuje skutečný život, tedy jeden velký boj. Člověk si tam najde vše co hledá. At už lásku, vykoupení nebo smysl 3 bodů za užívání telefonu za jízdy! Společně s Nouzovým východem jistě nejlepší snímek ze života za rok 2008. A ještě musím dodat, že Will Smith dokazuje, že je opravdu jeden z nejlepších herců dnešní doby!

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Tohle je má láska! Jsem i dokonce vděčný za nyní probíhající 9.sérii! Prostě parádní gagy dvou hlavních představitelů, dlouhé Perryho monology, dvě úžasné kočky, jeden dvoumetrový údržbář, roztomile zoufalý právník a táta primář. A další a další! Velký potlesk pro Scrubs!