Bitva u Thermopyl (1962)

i přes to že jsem si pořád říkal že je to film z roku 1962 a že to nesmím srovnávat ze Snyderovým pojtím tak mě to neskutečně nudilo a o akci nemůže být ani řeč..po 65 minutách jsem boj s touhle klasickou verzí vzdal..

Miami Vice (2006)

Tolikrát omýláné téma a pustí se do toho takový režisér jako je Michael Mann u kterého bych čekal větší porci originality.O tom že to bylo dlouhé a bez jakékoliv špetky napětí se rozepisovat nebudu.Herecké výkony otřesné : Farrell se mi v jednom filmu líbí v dalším bych ho nejradši zastřelil, Jamie Foxx kterého považuju za dobrého herce tady nedostal žádný prostor aby něco předvedl, a celá ta sebranka která hrála tu špatnou stranu stála za hovno: maximálně nesympatická číňanka ,narkobaron co vypadá jako bezdomovec a jeho teplý zprostředkovatel obchodů..SLABOTA !!

Vítězové a poražení (1999)

vynikající sportovní drama o tom že americký fotbal nemusí být jen byznys a že jde o to co v soutěžích na nižších úrovních a to je hra samotná a vzájemná oddanost společné věci vůči které si ste ochotni nechat zlámat třeba vaz :-)..Jamie Foxx hraje jako o život a Al Pacino je klasicky úžasný..moc pěkná práce Mistře Stone ! 90%

Ztraceni (2004) (seriál)

největší chybou Lostů je že se kdy dočkali oficiálního závěru :-)..po poslední epizodě jsem přišel o jednu z největších drog svého života..doufám že aspoň Jacka a Kate budu moct sledovat pravidelně ve filmech..

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Film při kterém jsem si celou dobu říkal že na dílo s takhle drsnou tématikou jako je koncentrační tábor na vyhlazení Židů nemá potřebnou dávku napětí ani nějaké drsnější momenty.Hodně lidem se asi takovéto jemné zobrazení koncentarčních táborů líbí já ale s tak vysokým hodnocením nemůžu souhlasit a dávám 60 %.Ani ten hodně překvapivý trošku emotivnější konec na tom nic nezmění.

Pacifik (2010) (seriál)

Důležité bylo oprostit se od toho že je to seriál tvůrců Bratrstva neohrožených a pak už to hodnocení seriálu bylo jednoduché :-).Já jsem naprosto spokojený a to co předváděl Rami Malek alias Snafu bylo naprosto fantastické.Doufám že si ho režiséři všimnou a brzo ho obsadí do nějaké větší role protože podle mě je to velká herecká hvězda příštích let :-)

Zastav a nepřežiješ (2006)

Pokud někomu ke štěstí stačí totálně drsňácký postoj postavy kterou hraje Statham kdy z všudypřítomným infarktem drtí jednu překážku za druhou tak říkám budiž :-)..U filmu jsem se ani nezasmál ani mi nepřišel napínavý takže sračka sračka sračka ....

Houbičky (2007)

mnohokrát zfilmovaný námět o partě mladých lidí která si vyrazí na výlet aby si užila něco těch drog a nakonec bojuje o holý život..ani neurazilo ani nenadchlo..jediné čím se film lišil od ostatních byl konec kdy jsem čekal že zamilovaný páreček se z toho dostane a ono to všechno bylo nakonec uplně jinak..55 %

Ctihodný občan (2009)

řekněme si to na rovinu Butler ani Foxx nejsou žádná velká herecká esa ale svoji roli zvládli na jedničku oba..už docela brutální začátek filmu mě navnadil a přestože se po něm dalo čekat v jakém duchu se film ponese tak mi to na zvědavosti neubralo..manžel a otec kterému sebrali to nejcenější co měl se nespokojil s mírným trestem pro oba vrahy a vzal do ruky spravedlnost po svém kdy pro mě geniálními technickými vychytávkami likvidoval všechny kteří se na jeho případu nějakým způsobem podíleli..svižný napínavý thriller který mě i přes několikrát omýlaný námět jedince proti systému velmi slušně zpříjemnil sobotní večer..80 %

Psohlavci (1954)

filmy Martina Friče mám rád ale Psohlavci se mu nepovedli dle mého očekávání..knižní předloha je rozhodně lepší..ve srovnání s nejlepšími Fričovými filmy kterými byly tři filmy o období Husitů Psohlavci zaostávají o parník..