• Krátkometrážní

Terminator Salvation (2009)

Film se začne "hýbat" asi až po hodině a mezi tím je to jen nuda se sem tam poběhávajícími se roboty (T-600). Triky jsou povedené, Christian Bale se tu moc herecky nepředvedl a od Heleny Bonham Carter jsem také čekal lepší roli.

The Collector (2009)

Super horor, který nepřestane nudit do poslední minuty. Celou tu dobu koukáte, co bude a do toho hraje taková ta hudba, která si hraje s psychikou diváka. Gore scény jsou parádní. Škoda jen té parodické masky záporáka....a taky nemám rád, když nevinná zvířata ve filmu trpí. (viz kočka)

The Doors - When You're Strange (2009)

Nejnovější dokument o vynikající kapele The Doors, jenž obsahuje dost nezveřejněných scén (Nejlepší byly ty při koncertech, kde Morrison předváděl své "kousky", zatčení od policistů atd.) a informací, které asi jen tak nikde neseženete ... byl víc jak povedený. Líbilo se mi, jak se tvůrci dokumentu snažili ukázat psychedelii kapely. Prostě pro fanouška Doors je to povinností.

The Haunted World of El Superbeasto (2009)

Vtip, násilí, porno, Nacisté, Dr. Satan, přejetý Michael Myers, Hitlerova hlava v nádobě a možná ještě víc má tento ulítlý Zombieův animovaný dospělý film plný odkazů na horory (Jack Nicolson se sekerou, vlkodlaci, Frankestein, Vetřelec, atd,...).Natož, že jsem si trailerem nebyl příliš jistý, jsem více jak spokojen.

T.M.A. (2009) odpad!

Příšerný český film, který si dovoluje nazývat hororem: 1.) Amatérsky natočená práce, kde by jste ani nepoznali, že to režíroval režisér Spalovače mrtvol. 2.) Toto a horor? Ani náhodou. Je to spíše nepovedená komedie s příšernými herci. A závěr? S Novým měsícem se jedná o nejhorší film roku 2009.

Trhliny (2009)

Jako slušné drama s krásnou Evou Green se to tvářilo tak do půlky filmu. Potom mě to začalo nudit - objevily se tu lesbické hrátky s nezletilou a neustálé navštěvování skokanského můstku (!!!) + smutný - ovšem očekávaný závěr. 4/10

Turnaj zabijáků (2009) odpad!

Další z mnoha debilit, které jsem kdy viděl. Přehnanost, nereálnost, blbý scénář a zabití jednoho psa.

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Po těch ukázkách jsem čekal víc. Prvních 15 minut bylo skvělých, ale pak to začalo jít z kopce. Nuda a komediální scény. Do akčního thrilleru to má vážně daleko.

Vejdi do prázdna (2009)

Kubrickova Odysea v psychedelickém tripu. Dokonalost.

Veřejní nepřátelé (2009)

Depp se může snažit jak chce, ale film nemůže celý utáhnout sám. A John Dillinger by si zasloužil lepší zpracování než je tato nemastná nezajímavost ....a ne takto smyšlený!