Smrt čeká všude (2008)

Film o pyrotechnicích v Iráku se povedl. Všichni ti, co si stěžují, že to nemá děj, no bože vkládat nějaký hlubší děj by nedělalo dobrotu. Někde je bomba, zavolá se pyrotechnik, za pár dní je bomba jinde, a je to jiná akce, ty se přeci nedájí propojit. Moc hezká je kamera. Moc hezká je mise se sniperem. A ty +- 2 scény v bullet-time, taky hezké.

Mrtvý vesmír (2008)

Krvavá, brutální, masová vyvražďovačka. Podivná animace, ale přesto má svoje kouzlo. Odhodlaná hlavní hrdinka, která je ochotna pro svoji věc i položit život. Sem tam mi běhal i mráz po zádech. A to se cení. A píseň Twinkle Twinkle Little Star nakonci, je jak třešnička na dortu.

Brothers at War (2009)

Válečný dokument o bratřích v US Army v Iráku? Proč ne, ale proč tolik zaběrů z dětství, kdy jsou dnešní vojáci mladí kluci? A proč tolik keců, keců a keců okolo? Bez titulků jsem pravda ne vše pobíral. Kratší stopáž by také neuškodila. Naopak chválím syrové zaběry ke konci z přestřelky s teroristy a odvahu tam natáčet.

California Dreamin' (2007)

Velice příjemný hudební dokument. Člověk z něj nasaje atmosféru 60tých let v USA a zaposlouchá se do hudby, kterou by si možná sám od sebe ani nepustil. Příběh skupiny Mamas and Papas mohu jedině doporučit.

Mužská záležitost (2003)

Jedním slovem: hnus. Stupidní příběh, stupidní celý film. Na tohle se snad múže dívat jen někdo omylem, jako já o silvestrovskou noc nebo americký puberťák, kterému to snad ještě přijde vtipné. A vtipné to opravdu nebylo.

Balast (2008)

Tenhle film si své ceny zaslouží. Nádherná kamera, přesvědčivé herecké výkony a depresivní ladění přidává filmu na realitě. Mělo by to vidět více lidí.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Jedno podívaní a dost. Čekal jsem hodně a nepřicházelo nic, jen staré vtipy a vzpomínaní a hlášky z prvního filmu. Nevím co se stalo, ale film se prostě tvůrcům zasekl někde na půli cesty. A hodnocení jaké zde má si zasloží. 40%.

Iron Maiden: Visions of the Beast (2003) (hudební videoklip)

V mém těle tepe srdce Iron Maiden. Každý koncert a každé dvd je prostě nádherné, a toto dvd s videoklipy chytne každého fandu.

Rampa (1962)

Tak tohle je povinnost pro každého sci-fi fandu. Od prvních snímku postapokalyptického světa a podmanivého hlasu zůstanete přibitý na židli a budete koukat dokud nebude konec. Silný příběh, ze kterého později vychazí 12 opic. Ano! i série fotek dokáže vytvořit film, a ne jen ledajaký, ale geniální!