Bitevní loď (2012)

Jen spousta efektů, příběh dost divnej. Hlavní hrdina - to je velký úlet, stejně jako důchodci. Když budete chtít vidět bitevní loď Missouri, pusťte si raději Přepadení v pacifiku se Segalem.

Vyměřený čas (2011)

Robin Hood říznutý Bonnie a Clydem, v budoucnu kde jde o minuty, bojující proti chamtivosti kapitalistického světa.

Správci osudu (2011)

Žádné rozpadající budovy, žádné rozsýpající se postavy jako v povídce, vlastně drtivá většina filmu nemá s geniálním Dickem nic společného, ale i tak je to milý příběh.

Frozen (2010)

I když mrznou jak blázen, proč nemají ty bundy zapnuté úplně? Tomu se člověk diví celý film.

Raptor Island: Ještěři útočí (2004) (TV film) odpad!

Říkám si: " Mrknu se srandy na nějakej hroznej film, občas to je odreagovačka." Ale toto předčilo mé nejhorší filmařské noční můry.

Hříšníci a svatí (2010)

Tohle bylo naprosto úžasné. Akční film, ne, nejakčnější film, co jsem snad viděl. husí kuže mi po těle běhala ještě dlouho po závěrečných titulcích. Hudba krásně podtrhávala celou atmosféru. Aaa, tohle si musím pustit ještě několikrát.

Hon na čarodějnice (2011)

Čarodějnice? Spíš jedna a ani to pořádně ne. Až do 3/4 filmu sem byl celkem napnutý a chvílemi se i bál, beze srandy :) ale konec je dost přehnanej a atmosféra, kterou sem cítil předtím se jaksi vytratila. Jinak Nicolas (Cage) v pohodě, na to kolik filmů za poslední roky nahrál filmů. Celkově, na stupnici večerních filmů, když už máte pár kapek vína, jsem byl spokojen. :-)

Mečenosec (2006)

Déšť, déšť, meč vycházející z ruky, krev, sex a romantika, to vše několikrat dokola. Hlavní hrdina, zřejmě psychicky labilní, si jde za svým cestou trnitou.