Máj (2008)

Původně bylo "Vilém - Strašný lesů pán" myšleno taky jako ironie?

Fotroviny (2000)

velmi deprimující film

Moderní Popelka (2004)

Bez nápadu, bez invence, předvídatelný, dětinský, nudný, po sto prvé to samý.

Zázraky přírody (2009) (pořad)

Většinu času pořadu je věnováno debatám rádoby celebrit které jsou většinou únavné a vtipné jen tak z jednoho %. No a to je právě škoda a prvek který celý pořad velmi degraduje... nějaký sestřih, respektive výstřih (těch trapných rozhovoru) by u mě zabodoval o jeden až dva řády lépe.

Shrek Třetí (2007)

Teda slyšel jsem z doslechu že to bude slabý, ale takhle moc?

Vojín Benjaminová (1980)

Začátek moc pěkný a vtipný, ale v průběhu filmu se ta vtipnost někam vytratila, a bylo z toho něco jako drama.

Avatar (2009)

Dá se říct že jde jen o mix Pocahontas a Princezny Mononoke a nic víc tam není. Jenže tenhle film je nejvíce o efektech, které skutečně nemají obdoby a já si myslím že to na super hodnocení stačí. Rozhodně si film nevychutná někdo kdo si stáhne kino-rip (záznam z plátna nějakou kamerou) či jinak znekvalitněnou verzi třeba převodem do avi. Uvidíme až se na trhu objeví DVD verze jak kvalitně bude provedena... tady záleží hlavně na vysokém datovém toku. Pokud by člověk chtěl ale opravdu luxusní obraz asi si bude muset připlatit za Blu-ray verzi a nejlépe i aktivní/pasivní 3D televizi a koupit 3D verzi filmu. Vsadil bych že pro upgrade na technologii 3D domácích televizí představenou teprve nedávno přiměje zákazníky hlavě Avatar jako první vlaštovka na 3D-FHD blu-ray discích.

Vlastní pravidla (2007)

Těch psychologů je zdá se ve státech pořád málo.