Poprvé... (2007) (TV film)

V sestřihu z padesátých let jsme se dozvěděli, že v Sovětském svazu byli skutečně o krok napřed před ostatním světem, jelikož už tenkrát dokázali podojit kozla...

Kam, pánové, kam jdete? (1987)

Jako pravidelný účastník pochodu Praha-Prčice soucítím s hlavním hrdinou a dávám mu za to 3*.

Hranice času (2008) (TV film)

Zpomalené záběry byly opravdu úchvatné.

Paprika (1991)

Bobr sem, bobr tam, všude samej bobr. No, pro východní postkomunistickou Evropu to muselo být v té době objevení nového světa, dnes je to spíš směšné i v nekomediálních "erotických" scénách.

30 dní dlouhá noc (2007)

Prvoplánový kýčový horor se snadno předvídatelným dějem i koncem. Takových jsem viděl už možná desítky.

Pět z milionu (1959)

Obyčejné příběhy ze života obyčejných lidí. Nenadchne, ani neurazí. Nadprůměrný zde byl jen Jaroslav Marvan.

Kajínek (2010)

Myslím, že s realitou to mělo pramálo společného, ale kdo ví... Z Kajínka udělali akčního hrdinu a to dost přehnaně. Scénář mi připadal trochu tupý a s kamerou si kameraman mohl hrát někdy o něco méně. Naopak největším pozitivem filmu byli bratři Vladimír a Michal Dlouhý, kteří předvedli skvělý výkon. Pokud tedy u filmu "vypneme" mozek, je to poměrně ucházející akční podívaná (a českých akčních filmů je jako šafránu).

Pterodaktyl (2005) odpad!

Americký "velkofilm" za účasti předních českých herců jako je např. Petr Jákl ml. Triky sice nepřekonaly padesát let starou Cestu do pravěku, ale i tak je to velmi zábavná podívaná. A česká vesnice jako Turecko vypadá též velmi "věrohodně". Je to tak blbé a laciné až je to k smíchu.

Crash Road (2007) odpad!

Proč režíruje režisér bez talentu a proč hlavní roli hraje "herečka" bez jakéhokoli hereckého nadání? Potom vznikne takováhle sračka, na kterou ještě ke všemu přispěje stání fond ČR.

Kuřátka (1991) (pořad)

Zatím nejlepší herecký výkon Agáty Hanychové:-)