Paranormal Activity 2 (2010)

O kusok slabsie ako jeho predchodca ale urcite nie na zahodenie. Pocit strachu navodzuju jednoduche "lakacky", pozerat sa to da aj ked atmosfera miestami trosku "kulha". Zaver filmu ma zaujal a tesim sa aj na trojku hoci pochybujem o stupajucej kvalite. Snad to nebude len zbytocne pokracovanie. Jednoznacne tento snimok stoji za pozretie..davam peknych 65 %.. prajem prijemne prijemne prechadzky po dome resp. byte v noci vazeni :D

Paranormal Activity (2007)

Tak musim povedat ze tento film vo mne vzbudil ozaj zvlastne pocity. Kvalitativne mozno nesiaha inym titulom ani po clenky ale vravte si co chcete, podla mna je to zaujimavy vytvor zalozeny na v podstate az detskej jednoduchosti s vyslednym efektom tak silnym az beha mraz po chrbte. Urcite to nie je veldielo ale herecke vykony su pomerne slusne a dialogy su dost realisticke, ziadne prehnane bludy okolo. Atmosfera celeho filmu sa nesie hlavne v duchu neistoty a strachu z niecoho co nevidime a podla mna to zabera. Pribeh je jednoduchy a tak trosku v urcitych miestach aj predvidatelny ale urcite nie nudny a nezaujimavy...preto by som dal 85 %. bol som naozaj prijemne prekvapeny..

Muž na Měsíci (1999)

Vynikajuci a halvne silny film. mam ho velmi rad. samozrejme herecke vykony su priam excelentne a ten pribeh nema obdoby a prevysuje akekolvek ine diela. Ide o silne psyhologicky zazitok s prvkami komedie. avsak film je ladeny dost smutne co mu dodava tu pravu atmosferu. pre jeden z naj filmov ake moje oci kedy videli.

3:15 zemřeš (2005)

Napodiv ma tento horor dost prijemne prekvapil. Neboli tam hluche a trapne miesta a pribeh bol si myslim uzasny. Dost uveritelne dielo az na tie sceny niekde v pivnici kde boli potoky krvy a mrtvol a podobne. Taky film fajn niekde na chatu kde sa partia ludi musi trosku aj vydesit heh. ale celkovo je film zaujimavy a nenudi co je pri filmoch dost dolezita vlastnost. davam 80%

Pach krve 3 (2009)

No musim povedat ze som mierne sklamany. Uz to nie je ten wrong turn aky ho pozname. Ano suhlasim je tam par dobrych napadov ale bohuzial je to len a len otrepana pesnicka. Vsetko uz niekde bolo videne. prakticky ale zabavne to je. da sa na to pozerat a zabit s tym nejky ten cas ale urcite necakajte nejake extra vykony. samozrejme ani herecke ani nejake ine. proste vyvrazdovacka...45% a to som este zhovievavy pretoze zaporov sa tu da narat neurekom....

Zastav a nepřežiješ (2006)

vynikajuce a hlavne zabavne. nieco ako kombinacia Brucea Willisa a ramba. tak skor komedia ako seriozny film. ale aj napriek tomu dost akcne ponate dielo. obsahuje aj vazne sceny. ktoby to bol povedal na akcny film :D rozhodne vsak su aj tu momenty ktore tam nemuseli byt (no comment). ale celkovo pre mna velmi pestre dielo ktore nenudi. u mna 90 %

Houbičky (2007)

no tak tento film je docela zaujimavy. na prvy pohlad je zaujimavy ale ked som ho pozeral druhy krat tak ma neskutocne nudil.

Hory mají oči 2 (2007)

no mierne sklamanie. dalo sa na to pozerat ale film neponuka nic nove. vsetko sme uz niekde videli a poculi. proste len zase raz nove druhy vrazd a porcovania tentokrat vojakov.

Hory mají oči (2006)

vcellku zaujimavy remake. ale co sa filmu tyka nenudi a neposobi lacnym dojmom. vsade mnoho krvi a vnutornosti robi ten film skor masiarsky manual nez uveritelny pribeh.

Pach krve (2003)

no na prvy pohlad je jasne o co sa jedna. Krv a zase len krv. skoda ze scenar je napisany tak naivne. hoci niektore momenty stoja za to. kazdopadne celkovy dojem je dobry. zabavit sa da. skoda lacnych momentov kedy vidno ze tela su z gumy. ale to sa stava. kazdopadne ukazali tak trosku novy smer v zanri horor. kazdy si myslim pride na svoje. prakticky cely film sa nesie v rychlom tempe a ponuka dost dobrych napadov. hodnotim ho tak na 85 %.