• Krátkometrážní

Policejní akademie 2 (1985)

O kus lepší než jednička, stále ale suchý komediální průměr.

Policejní akademie (1984)

Mně prostě na povyku, co se dělá kolem této komedie, něco nehraje. První díl je důstojnou komedií, to ano, ale nic víc jsem v tom nenašel. Mnohanásobné televizní reprízy naprosto nechápu a vícekrát sledovat určitě nebudu - jednou stačilo.

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Vcelku důstojné pokračování ne moc výrazné jedničky. Je to ale další z dlouhé řady filmů, který se ničím do paměti nevryje.

Fantastická čtyřka (2005)

Vzhledem k tomu, že tyto čtyři hrdiny nijak nemusím, mě to docela i překvapilo. Fakt jsem se místy bavil. Obsazení Jessicy Alby byl od tvůrců vážně dobrý tah - filmu s takovou kráskou se těžko dává míň jak tři hvězdy. Ale tentokrát to není jen kvůli ní, pohodové předvedení komiksu na filmové plátno.

Zkažená úča (2011)

Po většinu času jsem se spíše nudil, ale poslední půlhodina celkový dojem zachránila. Ve chvílích kdy dostal víc prostoru Segel jsem se bavil o poznání více než se samotnou Cameron, která sice byla nesmírně sexy, ale celý film se jí samotné táhnout nedařilo. Celkově musím říct, že jsem čekal o dost více, slabší 3.

Slečna Drsňák (2000)

Na to, jak nemám rád Sandru Bullock jsem se překvapivě celkem bavil. Ano, vývoj dějové linie je zřejmý po úvodní desetiminutovce, ale tvůrci to pojali velmi solidně a nabídli pár zajímavých momentů. Na to, že jsem neočekával vůbec nic jsem vskutku spokojen.

Mission: Impossible II (2000)

2 hodiny akční nudy, ze které se do paměti vryje jenom Cruisova jízda na motorce. Čekal jsem víc.

Kráska a zvíře (1991)

Legendární snímek, který se mi ale z klasických Disneyovek líbí asi nejméně. Ta hudba je ale nádherná, o tom žádná.

Poseidon (2006)

Na to, že se jedná o katastrofický film to nebylo vůbec špatné. Hlavním plusem je ale krátká stopáž a kromě několika napínavých scén zde stejně není nic k vidění.