Muž z Toronta (2022)

Dlouho jsem se tak nepobavil... fakt pecka film, pokud máte tyhle herce aspoň trochu rádi tak si to zamilujete....

Velryba (2022)

Super herecký výkon Frasera, nečekal jsem, že ho ještě uvidím. Od mumie to s ním šlo z kopce a tak nějak upadnul v zapomnění. Tohle si ale zandal grandiózně. Téma ,,bůh´´ nemá gaye rád tomu dodalo patřičnou hloubku, dokázal jsem se do toho vcítit a to jsem hetero. Velké díky, hodně dlouho mě film, tak nešokoval.

Babylon (2022)

Hrozně mě to nudilo, i když námět na to, že natáčení filmů bylo dřív víc pank je fajn... prostě to nebylo dotažené do dokonalosti. Přemrštěná stopáž a donkoce ani Brad Pitt to nezachránil.

Rychle a zběsile 9 (2021) odpad!

Plyvnutí do obličeje původní trilogii. Katastrofa od začátku do konce. Vin Diesel opět dokázal, že si zahraje cokoliv, hlavně když dostane zaplaceno. Shrnuto a podtrženo nemá to ducha, nemá to závod.... má to jen try hard na nostalgii, kterou to taky pošlape. Prosím nedělejte už nic a uctěte tak památku herce, který už tu není... teď by se v hrobě obracel. Nikdy víc.

Avatar: The Way of Water (2022)

S postavami by se dalo více experimentovat a plukovník/padouch by mohl zabíjet děti po jednom... to ano...  Pokud se ale vžijete do Camerona na jeho místě bych to taky neudělal. Balík peněz a čas co byl spotřebován na Avatara2 si 95% lidí na světě dokáže těžko představit a nešlo tu taky o nic jiného než o posunutí technologií ku předu, aby se to dalo posunout ještě dál bude potřeba zase ten balík peněz... a já jako divák miluji technologické posuny a těším se na trojku. Takže to, že má být Avatar pro širší spektrum lidí aby film vydělal jsem ochotný akceptovat a musím říct, že v kině IMAX to celé dostalo úplně jiný rozměr a všem nepolíbeným IMAXem vřele doporučuji. Do budoucna, ale doufám, že postavy nebudou tak hrozně předvídatelné a že mě film, něčím víc překvapí.

Alice in Borderland (2020) (seriál)

Po zásahu kulkou ,,.TO SI MĚ SCHVÁLNĚ TREFIL TAK, ABYS MI NEPOŠKODIL ŽÁDNÝ ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÝ ORGÁN ??!“… /// Až na ty nekonečný extra dojemný monology a japonský sklon pro omluvu za vše, je to film zaměřený na barvitou smrt a rozdělování citových pout. Přidejte větší množství alternativních konců kterým můžete a nemusíte věřit a dostanete to správné Asíjské koření.  Spokojenost.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Asíjský entusiasmus pro barvitou smrt, společné s hořkosladkým pocitem zoufalství ve hře... spokojenost.

Wednesday (2022) (seriál)

Dokonale zahráno. Musíte vidět. Není co dodat.