S čerty nejsou žerty (1984)

úžasná pohádka, jeden z mála českých filmů který můžu a k vánocům je shlédnutí tradicí.

Temný rytíř (2008)

Heath Ledger je v roli JOKERA naprosto brutální, působí tak dokonalým psychopatickým dojmem, že vám je hned jasné, že se pro tuto roli narodil, například jak ukáže trik jak zmizet tužku nemá obdoby :D , stejně tak Christian Bale si vede na výbornou a jak je jeho tělo furt plné modřin, přidává Batmanovi na uvěřitelnosti, do toho výtečné koření v podobě mých oblíbených herců Michael Caine a Morgan Freeman dotáhlo dílo k dokonalosti.

Vetřelec (1979)

Nářez, pro mě naprosto geniální dílo, parádní efekty na tu dobu a neméně dokonalá Sigurney weaver, která je ve své roli dokonalá, člověka příjemně mrazí v zádech a čeká ze zatajeným dechem kde se co pohne a atmosféra je opravdu hodně napjatá, za 7 dní je v kině před díl s názvem PROMETHEUS od stejného režiséra a s koupí lístku na premiéru, vůbec neváhám.

Muži v černém 3 (2012)

Záporák byl povedenej, splnilo očekávání, pobavilo, k tomu výborná společnost v kině, děj ubíhal svižně co víc si přát.

Vetřelci (1986)

nejlépe zkombinované Sci-Fi a Horor dohromady, tímto si získal v této kombinaci prvenství a nezapomenutelně se zapsal do našich srdcí. IN SPACE NOBODY HEAR YOUR SCREAM.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Velkolepé zakončení celé ságy, těm co neviděli SE verzi vřele doporučuji shlédnout, v SE verzi je třeba jak umře Saruman jen tak pro zajímavost.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Knížka, nepatří k nejednodušším pro čtení, ale Tolkien jí věnoval, celý svůj život a určitě tu po něm, zůstane památka nejen vynikající knížky, ale taky vynikajícího Pana režiséra Petera Jacksona, který má smysl pro detail a ten dokáží ocenit nejen skalní fanoušci, ale také úžasem ohromení nezainteresovaní diváci.

Gran Torino (2008)

Celé to tak něják šlo mimo mě, clint eastwood už má kariéru za sebou, příjde mi že hrozně přehrává.

Kmotr II (1974)

Velmi luxusní pokračování...

Earth (2007) (TV film)

Full HD rozhodně umocní zážitek, 5 hvězdami bych chtěl projevit úctu tvůrcům co zasvětili svůj život pozorování, dokumentování a studování chování zvířat.