Matrix (1999)

Matrix ??? Existuje copak ještě nějáký domorodec co ho neviděl ??? Pokud ano tak hltejte všemi deseti, perfektní Sci-fi s perfektními herci, podporované perfektní myšlenkou a perfektními triky co víc dodat jo a perfektní hudbou

Plivu na váš hrob (2010) odpad!

totální slátanina, jak banda kluků ubližuje holce a pak naopak, tak kdybych byl úchylnej možná by se mi to líbilo

Poslední vymítání ďábla (2010) odpad!

Nejnudnější horor který jsem kdy viděl, opravdu ztratíte 87 min života. Celý film čekáte co z toho vyplyne no a ono nic nevyplyne :D nechápu ,že to vydělalo tolik peněz, asi reklamní fikce, když se podíváte na trailer opravdu už jste z filmu věděly vše

Mentalista (2008) (seriál)

Patrik má svoje kouzlo, jediné co se musí seriálu vytknout, je jak pomalu rozvíjí děj s Rudým Johnem. Herci předvádí precizní herecké dovednosti, charakter postav působí důvěryhodně, jediné co po čase začne působit nevěrohodně je Patrik ....... vše je založené na odhadech a teoriích a vždy mu to výjde ???? No tak lidi už by se mohl jednou splést a trhnout si ostudu, ale kromě tohoto nemám co vytknout 70%

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Film ve své podstatě ukáže, jak se vymývaly mozky a pokřivovalo vnímání proti židům. Velmi silná atmosféra, z celého filmu nejvíc vzpomínám na to jak se Bruno zeptal toho židovského chlapce: B ,, Je tvůj otec zlý člověk´´ ŽCH: ,,ne není´´ B: ,,a jsi na svého otce pyšný ?´´ ŽCH: ,, Ano, jsem a ty ?´´ B: ,, .............´´ Hodně zajmavý film doporučuji.

Thor (2011)

Dlouho jsem se v kině, tak dobře nepobavil. Ve filmu je pár parádních gegů a tak něják se děj musí brát s nadhledem, protože vlastně proč by se nemohli bohové chovat, tak jak je to zobrazeno ve filmu ??? Byl jsem na 3D a efekty neměly chybu, přijde mi že lidé zapomínají na podstatu filmu, podstatou není přiblížit se co nejvíc k realitě, ale diváka zaujmout a pobavit, navíc miluji Natalii Portman a Anthony Hopkins je také sympaťák. Závěrečné zhodnocení kdyby thor nevyřídil toho obřího psa od mrazyvých obrů tak rychle, nedalo by se filmu co vytknout

Paranormal Activity (2007)

70% Dobře natočený horor který se ovšem oběvil ve více verzích a kdo viděl jinou než kinovou, postavy mu nemusí sednout a řekněme si narovinu, když mi nejsou sympatičtí herci, tak je mi jejich osud lhostejný. Hodně lidí nechápe podstatu tohoto filmu, ve filmu nejsou žádné příšery vytvořené pomocí předražených filmových efektů, ba naopak pracuje s atmosférou , že se bojíme toho co nevidíme podobně jako v Blair Witch, mluvil jsem o tomto filmu, víc jak s tuctem lidí a všichni se shodují na jednom, měli strach jít z kina, běhal jim mráz po zádech a ve filmu se nejedenou leky, není právě toto podstatou kvalitního hororu ??? Opravdu nepotřebuji potoky krve k tomu abych se bál, jak je toho u mnohých hororů zvykem. Vynikající atmosféra