Terminator Salvation (2009)

Bal som sa.. pri stvrtom pokracovani.. bal som sa.. dvoch alternativ.. 1. Ze tento film bude nudny bez deja, ze sa tu bude vela filozofovat.. 2. Ze to bude az moc akcne, a ze sa z toho stane len nejaka prestrelka medzi ludmi a strojmi.. Result: Nastastie, prva alternativa sa nediala, nanestastie, ta druha ano.. Tento diel mi prisiel strasne bezduchy, len same bum bac, co najlepsie efekty tam nahadzat, neh je to v kine zazitok.. Ale celkovo z filmu zazitok dobry mat nebudete, nemam ho ani ja.. Ocakavania o dostojnom pokracovani sa rozplynuli, a to len pre PENIAZE.. Vysvetlim.. Vzdy dalsi diel sa natacal po urcitej dobe, po 10-tich rokoch, ale rozdiel medzi 3jkou a 4kou je strasne kratky, a nedali si zalezat na tom filme tak ako v predchadzajucich dieloch, scenar nebol do spiku kosti prepracovani, ako sme si u terminatora uz zvykli.. Som sklamani, a pokracovanie nehcem vidiet skorej ako za 10 rokov!!!!!!!

Bruno (2009)

Vjacej som sa nasmjal pri trailery ako pri filme, takze 1* len za trailer, za film by to bol odpad, porovnavam to s Boratom, ktory bol za 5*, toto bol shit oproti nemu.. Jednoducho mi to neprislo vtipne a ja som ocakava komediu..

Disco (2008) odpad!

Keby mam 100rokov a cely zivot som sutazne tancoval, tak by som tomuto filmu dal 1*, ale kedze to tak nje je, tak tento film ma u mna 0* .. Na tje francuzke nechutne ksichty sa nedalo pozerat, ale dopozeral som to, a nevjem, ci som spravil dobre..

Grandhotel (2006)

Dost velke sklamanie a celkove hodnotenie zodpoveda nude, ktora trvala 90minut..

Sirotčinec (2007)

To bol narez.. V polovici filmu som musel dat pauzu - musel som sa ukludnit cigaretou.. Tomu sa povie horor, tento film ma vtiahol do diania a ne a ne pustit.. Na zaver jednoduche vysvetlenie, ktore je ale neocakavane a prinutilo ma dat tomuto filmu 5* a celkovo, koniec filmu a tu kritizovanych poslednych 10 minut mi stalo zato sa bat a nedychat pocas celeho filmu, lebo to bola perlicka na torte.. (ceresnicka :)) Ket mam byt aj kriticky, tak prvych 10 minut bolo nudnych, ale z mojho hladiska toto bol film, ktory sa urcite oplati vidiet.. Aj ket som chcel to napetie zahnat inou myslienkov, to sa nedalo, hlavna postava bola proti, vykon na oscara, uveril by som jej vsetko.. :)) ( a nebude to len tym, ze som dovercivy.. :P )

Elita (2001)

Sice sa tato posledna cast triologie vymyka prvym dvom, ale aj tak je podana dost zaujimavo a 3* ako jej predosle casti si zasluzi..

Vymítač ďábla: Zrození (2004)

Vynikajuci film ohladom vymietania diabla.. Nechapem, jak to, ze neni nad 80% .. Lebo tam tento filmovy kusok si to urcite zasluzi.. Verte mi.. alebo si aspon vytvorte vlastny nazor pozrenim tohto filmu..

Rychle a zběsile 2 (2003)

Kto sa nudil sa mohol pohrat s ... na tej blondinke.. Ja sem se nenudil..