Švihák ajťák (2009) odpad!

Z ocakavanej komedie sa stala romanticka kravina, a celkovo ma napada len jedno slovo.. Kravina, kravina, kravina

Cvokař (2009)

Tesil som sa.. Velmi som sa tesil, nazov filmu zaujal velmi, hodnotenie nadpriemerne, ale velmi velke sklamanie.. Dobrych dialogov je pramarne malo ale nudy strasne vela.. A ten zaver.. priemerny, ale vymodleny, aby to uz skoncilo..

Poslední dům nalevo (2009)

Tak po prve, toto nje je horor.. Sice su tam 2 brutalne sceny, ale strasidelne nje su.. (nebudem konkretizovat, po pozreti budete vedjet) Dlho som bol v presvedceni, ze to bude za 5, ale koniec sa mi zdal trosku nudny (dlho trvalo, kym sa hlava rodiny pomstila, bolo to jej neohrabanostou) tak preto 4* V kazdom pripade, heska podivana..

Nezvaná (2009)

Pravdu poviem, pri tej postelnej scene s tymi rukami co tahali paplon, keby namjesto tych ruk vyleti nejaka tvar, tak sa pos*rem.. Tak napatu scenu, ket nevjete, co sa vam to po podlahe hybe, kym ste na posteli, som predychaval tazko, a keby mam o 10 rokov menej, tak by som spaval pri zapnutom svetle zopar tyzdnou, lebo vzdy som sa bal nechat nohu von z postele, ket som isiel spat.. Co ak je njeco pod mojou postelou?! Urcite to daktorí poznate.. :) S5 k filmu.. Ten zaver, ta pointa na konci, o ktorej som absolutne netusil, to bylo neco.. :) Nemam, co by som tomuto filmu vytkol.. Snad len skoda, ze nebol dlhsi.. A nejaku postelnu scenu s hlavnou hrdinkou by som tam pridal, lebo bola nadherna a strasne sladka.. ;)

Zakázané království (2008)

Keby som bol velky fanusik kung fu, tak by som dal 3* , ale aj tak nechapem, jak sa mohli Jet Li a Jackie Chan nahovorit na tento scenar.. otras.. A preco som dal 2* ? Lebo tje bojove sceny stali za to..

Jízda do pekel 2 (2008) odpad!

Rozdiel medzi jednotkou a dvojkou je taky, ze v jednotke aspon hrali herci.. Zkatovlaska stale opakujuca, ze musime urobit vsetko, co nam povje, druha "herecka" ukazujuca happyfinger, dalsi si len lezí v aute a stvrty je len akoze drsnak, radcsej si poplace..

Jízda do pekel (2001)

Bohuzial, na viac hviezdiciek mi to neprislo.. Nuda bola priserna.. O horore nemoze byt ani rec..

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Saga pokracuje, tento diel vynika super efektami, ale aj vynikajucim dejom, ja si nemozem pomoct, absolutorium a davam za 5*

Terminátor (1984)

Vynikajuci, na tu dobu excelentny.. A boli tam aj kozy.. :D