• Krátkometrážní

Sedmero krkavců (1993) (TV film)

docela mě překvapilo to, jak špatně je Sedmero krkavců hodnoceno. Je pravda že to není zrovna klasická pohádka, ale já na ni nedám dopustit. Mám velmi rád tyto drsné pohádky. Mam je možná raději než ty klasické až kýčovité princeznovské.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Nejsem milovníkem romantických filmů, avšak tento film mě uchvátil. Ano objevuje se tam občas klišé amerických romantických filmů, ale nepůsobí to tak hnusně sladce jako obvykle. Naopak si myslím, že je to tam vše docela vkusně použito. Jediné co můžu tomuto filmu vytknout, je stopáž.

Šílení (2005)

překvapilo mě, jak malé hodnocení zde tento film má. Pravda, každému se líbí něco jiného, ale já za sebe musím říci že jsem byl z tohoto filmu u vytržení.

Faktótum (2005)

pro mě jako pro bukofila je tento film velkým zklamáním. Možná je to jen zaujatost, ale chybí mi v tom něco, co je v Bukowského knížkách. Film jako takový neodsuzuji a věřím, že kdybych byl knížkami neposkvrněn, tak se mi bude i líbit. Bohužel tak to není a proto dávám tak tři a půl hvězdičky...

Dostaň ho tam (2010)

Nic moc chytrého, ale když se člověk potřebuje odreagovat od těžších filmům, tak se u toho i docela zasměje.

The Legend of Neil (2008) (seriál)

Na to že je to jen nízkorozpočtovej internetovej seriál, je to vážně geniální.

Intimita (2001)

intimita je především hodně jiný film. Rozhodně ho neberu za pouhé naturalistické zobrazování sexu. Myslím že má v sobě víc i když se to musí trochu hledat. Překvapilo mě kolik negativních ohlasů se tady objevilo. Pro mě rozhodně skvělý film.

Machete (2010)

už dlouho jsem se u žádného "akčního" filmu takhle nepobavil

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

nesdílím špatné hodnocení většiny ostatních. pro mě je Stopařův průvodce po galaxii filmem, který mě vždy pobaví a ke kterému se bubu vždy rád vracet.

Klub sráčů (2000)

nic světoborného nic originálního ale jako oddechovka mi to stoprocentně posloužilo... občas se na něj kouknu. je tak debilní až se mi líbí :D