Akumulátor 1 (1994)

Vskutku originální námět, žánrově těžko definovatelný. Tak proč ne za 5*? Režisér je Jan Svěrák a pro zopakování projekce z jeho filmografie mám jiné adepty. Jednoduše řečeno mě to tolik nebavilo jako např. Obecná škola a jiné. Co naopak musím vyzvednout je kamera od F. A. Brabce. Scéna v prodejně elektroniky byla hooodně západní, palec nahoru.

Experiment (2010)

Není moc příjemné sledovat, čeho všeho jsou lidé schopni za vidinnou lehce vydělaných peněz a jaký vliv má jedno obyčejné červené světlo.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Čtvrtá * je za skvělé herectví předvedené Imeldou Staunton, kterou jsem fakt nesnášel a také za finální souboj.

Tron (1982)

Je zajímavé, jak jednoduché osmibitové triky ani před premiérou sequelu nepůsobí úsměvně. Že by zapůsobila osmdesátková atmosféra?

Kostka (1997)

Vynikající námět. Troufám si říct, že by takovémuhle filmu slušel moderní remake. I když v podobném duchu "hry" už tu máme Saw.. a jak to dopadlo.

Piraňa 3D (2010)

Při stopáži 88 minut se o nějakém vykreslením postav opravdu mluvit nedá, tudíž jich většina tolik nevynikne a vy nemáte nutkání se o postavu bát. Ale o tomhle Piraňa není. Je to především pořádný béčko, kde jde jen o kuriozní a mnohdy i nápadité "sežrání". Potěšil mě hlavně Ving Rhames s brokovnicí, kdy jsem si nemohl odpustit vzpomínku na Úsvit mrtvých, kde to stejným způsobem kosil. Ale určitě nejvíce mě u srdce zahřál Christopher Lloyd z Návratu do budoucnosti a Elisabeth Shue z téhož snímku. I když Piraňa nemá atmosféru Čelistí, tak pro milovníky i nemilovníky žánru to může být přijemně ztrávená hodinka a čtvrt. A pozor - vypnutí mozku důležité.

Běžící muž (1987)

Osmdesátkové béčko - přesně to, co mám rád. Samozřejmě se najdou daleko lepší zástupci, ale i tak Běžící muž nabízí pár povedených hlášek, určitou vizi USA a skvělý závěrečný song.