Sebevražedný oddíl (2016)

Nudný roztahaný začátek a klipovitou epizodičnost na efekt trochu zachraňuje druhá půlka. Celkově nic moc.

Noční zvířata (2016)

Čekal jsem něco trochu jiného a hlavně jsem čekal víc. Románová rovina mě bavila v podstatě bez výhrad, ale ta reálná byla částečným utrpením. Štvala mě skoro celá: od nudně nasnímaných a otrocky nastříhaných dialogových scén (kdy postavy v synchronu vždy vypálí nějaký falešný bonmot) přes neustálý výraz hrdinky "každou chvíli budu brečet" po prázdnotu samotného děje. Propojení obou světů mi nějak úplně nedocvaklo a přišlo mi to jako dva filmy, které spolu moc nesouvisí; navíc bez jakékoli zajímavější pointy.

Star Trek: Do neznáma (2016)

Přesně takové, jaké jsem to čekal. Žádné překvapení, žádná nadstavba, obyčejný příběh, spousta efektů, nic víc, nic míň. Alespoň, že tam hrála ta klasická hudba...

Buchty a klobásy (2016)

Hodně sprostý animák, který je krom toho v podstatě klasický předvídatelný rodinný film a tak trochu nudí.

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Nádherný, poutavý vizuál, perfektní soundtrack (Cave, White Stripes, Bowie, Cohen...), výborný prostředí a herci a málo dílů v málo sériích = pro mě ideální seriál.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Dvě hvezdy za poctivy trashovky. Jako... dobrý nápady a mikrovtípky (kytarista, sprej, holky atd.) ale celek je strašně nudně úpornej. Dovedu si to představit jako nabitou 30 minutovku, ale tohle mě prostě nebavilo. Neviděl jsem trilogii, zajímá mě příběh a zajímaj mě postavy, takže v tomhle případě jsem v prdeli.