Temný rytíř povstal (2012)

Hoci predchadzajuci diel zostane zrejme vrcholom, aj zavrsenie trilogie biolo fantasticke. Som spokojny.

Nepřítel pod ochranou (2012)

Slusny thriller, ktory sice neprinasa nic nove no v ramci zanru kvalitka aj vdaka hercom.

Speciální jednotka (2011)

Slzy slnka na francuzsky sposob a hlavne v Pakistanskom prostredi. Urcite stoji za pozretie.

Princ a pruďas (2011)

Kto ma rad hrubozrny humor s prevazne sexualnym podtextom bude spokojny a inac da sa.

Happy Feet 2 (2011)

Svojsky animak stavajuci do znacnej miery na hudobnych cislach., ale mne sa to cez to vsetko pacilo a asi tak.

Avengers (2012)

V podstate dokonaly blockbuster. Efektna kombinacia akcie, dramy a humoru podporena dokonalyým vizualom. Pomstitelia su kazdy iny a kazdy dostane svoj priestor. Klobuk dole.

Ďáblův dvojník (2011)

Na Tamahoriho nadpriemerna drama, ktora napriek slabsim momentom prijemne ubehne.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Dostojne pokracovanie aj ked trocha slabsie. Asi najviac mi vadilo ze karty boli vylozene na stol velmi rychlo a akakolvek tajomnost si vzala dovolenku. Kazdopadne filmarsky urcite na urovni.

Underworld: Probuzení (2012)

Tak neviem, snazi sa to tvarit ako pokracovanie prvych dvoch dielov a kvalitativne tak na urovni trojky a le asi tak. Kto nieje zrovna fanusikom serie, moze kludne pokracovat dalej.