Ctihodný občan (2009)

Opradu zajímavý film otom jak selhává systém. Občasná brutalita, chvilky překvapení i napětí provází celý snímek.. Butler je charizmatický svalovec který i umí hrát a tady to jen potvrzuje. Škoda, že v dnešních filmech jakýko-li žánrů (vyjma sci-fi,fantasy,apd. -ty si na tom zakládají)

Benga v záloze (2010)

Mě se líbilo vše.Samozřejmě asi nejvíc ta počáteční akce.Ale líbílo se mi i to ostatní.Kde ses naučil řídit-V GTA.Nebo na začátku jak jeli na místo kde ležela mrtvola a koks.A oni bezhlavě do toho najeli atd...to bych mohl ten film celej popsat,Stručně dám 5*

Auta (2006)

Ano paráda,film bez chyby.Výborný soundtrack,výborný příběh,výborná komedie,výborné vše!!!!!!!!!Mysleli na vše i na hory ve tvaru aut.(když se kouknete na obrázky route 66 ve skutečnosti,tak na určitém kilometru jsou zabodaná auta do země a tady to použily jako hory)5*****

A-Team: Poslední mise (2010)

Určitě 5*.Samá akce,žádné řeči.Vtipný jak sv.ně.Nepředvídatelný-koho by napadlo pilotovat tank?5*

Akta X - Úvod (1993) (epizoda)

Akta X jsem měl rád odmalička sice jsem se pak večer bál a nespal až do půlnoci,ale lýbilo se mi to.5*

Ajťáci (2006) (seriál)

Určitě jeden z nejlepších britských seriálů.Komedie každou sekundu a vždy je to originální.'Např:nechtěně jim začne něco hořet a zrovna jim tam jde ředitel tak proč nevzít nějakou krabici a udělat to jako počítačový spořič obrazovky.Nebo jak se Mossovi restartoval mozek a zvuk nabíhajícího windowsu to mě teda odrovnalo a spoutsa dalších takových scén,ještě mnohem lepší.

Agora (2009)

Film dlouhý a v několika momentech doslova nuda!Ale dávám 3*,protože konečná vzpoura byla celkem napínavá.

Adéla ještě nevečeřela (1978)

Douglas:budu s ním souhlasit,je to opravdu povedená parodie,která určitě pobaví každého a to i toho,který českým filmům nefandí.5*

Avatar (2009)

5* jsem dal za Výborné počítačové zpracování(oscar),které je opravdu dech beroucí-hold když má někdo skoro miliardu rozpočet tak už jdou dělat divy.Ale jinak kdyby byli dvě hodnocení za zpracování a příběh,tak příběh by dostal buď odpad nebo jednu * za to,že je to na jiném světě,apod.,ale jinak příběh je jedna velká sračka,koho baví se dívat jak se někdo učí jezdit na rádoby udělaném koni,apod...celý film by byl veskutečnosti dlouhý tak 20 min a to by byl uplný začátek a pak konečná bitva.Nic víc nic míň,ale malým dětem se určitě líbilo vše.5* JE ZPRACOVÁNÍ A TO I VE 3D(animace,detaily,atd..nééé příběh)

Živí mrtví (2010) (seriál)

První díl byl rozhodně vynikající,ale s dalšími díly to bylo ještě víc než vynikající.Efekty propracované do posledního detailu.V některých momentech hrůzostrašné a v jiné zase vtipně podané.V tomto seriálu jsou všechny prvky co se dají použít(akce,napětí,sranda,emoce,atd...)Proč více komentovat 5*