Kytice (2000)

Když jsem na tom byl jako malý tak jsem to úplně hltal a když jsem časem pozapoměl většinu filmu,tak jsem si ho pustil znovu a hltal opět.Parádní film,parádní atmoška,parádní příběhy.Opravdu luxus.

Pupendo (2003)

Byl jsem nad míru spokojen a to jsem začal být dřív než film vyšel,protože ty scénky co dávaly do upoutávek,byly opravdu luxusní,takže jsem věděl,že ten film nebude propadák a nebyl,opravdu jsem se pobavil!5* si to určitě zaslouží.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Ano film to byl dobrý,ale jak se řiká dobrý je za 3* a proč?I když film je prolezlý vizuálníma efektama,které jsou hodně nad průměrem,musíme také filmu vytknout to ,že se tenhle díl snažily a nevím proč udělat komický,vtipný,ale moc se jim to nepodařilo.Prostě stručně řečeno-tohle je laciná 2-jednička je bomba ale tohle se jim moc nepovedlo.3*

Méďa Béďa (2010)

Řeknu to takhle,tohle je celkem kravina.Většina scén příšerně předvídatelných,trapných a málo vtipný.Ale jsou tedy i menšiny-takže se mi některé scény i líbily a i jsem se u nich pousmál.Tenhle film se z mého hlediska vůbec nepovedl,připadá mi to jako parodie na originálního méďu béďu.Film byl příliš krátký na seznámení s postavama.Film měl děsně rychlý konec místo aby šel a b c až z tak šel jen a z ,ale co !!!!tenhle film je určen pro malé děti,nebo pro rodinné večery.

Traveler (2007) (seriál)

Nezkutečně napínavý seriál tak napínavý že to chce vidět další a další díly,jak to vůbec dopadne,opravdu doporučuji.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Jako v životě-máte na výběr a jsou jen 2 cesty 1 vede k zatracení a 2 k odpuštění.Opravdu parádní scénář,parádní herci,krásné zpracování fantazie 5*

Nezastavitelný (2010)

Asi se mi to jenom zdá,ale podobný film již viděl,taky jel s nebezpečným odpadem,ale to je jedno tohle je určitě bombastický,akční film,kde jsem se nudil jen na začátku.Takže 4*

Megamysl (2010)

Dobrá animovaná komedie u které jsem se určitě nenudil a většina určitě taky ne!Musím konstatovat,že je vskutku originál,ale jak to v animácích bývá,vše dopadně dobře-dobro vždy vyhraje!4*

Tupíři (2010)

Proč 1*,protože to byl dobrý nápad udělat parodii na takovýto film,ale takovýhle parodiíí je už tolik,a všechny jsou více méně stejné.Parodie se snaží být vtipná ale není jenom trapně nudná!Tuhle parodii jsem ani nedokoukal!Prostě nejlepší parodie jsou scarie movie ty ostatní jsou jen zybtečný nerecyklovatelný odpad.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Viděl jsem také jen pilot a musím konstatovat fakt luxus!Nejen to,že úvodní video nebo-li intro seriálu je pěkně zpracované doprovázené parádní písničkou,ale i samotný seriál je parádně zpracovaný(krev,hrady,prostředí,kostými)mysleli opravdu na vše!A to i na napínavost celého příběhu,ale také na zradu,válku,vyhnanství,lži,atd.....tento seriál si určitě zaslouží více než 5*