Škola superhrdinů (2005)

I když z prvního pohledu to vypadá jako největší blbost ,která okopírovala xmena ,batmana tak jsem se nakonec dobře bavil -prostě rodinný film na večer,film u kterého se nemusí přemýšlet a i si u něj odpočinete.

Tikot hodin (2011)

Film se mi líbil-dost známý herci-dosti simpatyčtí,ale jeden čas jsem se trochu nudil nebo spíš jsem se v to ztratil takže 3*

Podfukáři (2004) (seriál)

Určitě bezkonkureční seriál s touto tématikou.Určitě každý kdo se do toho seriálu zakoukal by chtěl být jedním z nich.Proto nebude na škodu tomu dát 5*

Dokonalý podraz (2008) (seriál)

povedený seriál s mojí oblíbenou tématikou pilot díl dost dobrý,ale předběžně jsem kouknul na další díly a tam celkem nuda,stereotip,herci se chovají pořád stejně takže 4*

Zákon gangu (2008) (seriál)

výborný seriál s tím jak to chodí v motorkářských gangech,good obsazení herců,dobrý soundtrack,tetování,motorky prostě 5*

Hvězdná brána: Pravdivý příběh (2006)

docela zajímavé-dost mě překvapilo,že většina věcí i když trochu pokročilé existují u nás,vyrábějí se u nás a zkoumají,dost přesvědčivé-lol xD

Poslední templář (2009) (TV film)

dobrý příběh všechno dobré,ale ta pitomá ženská ten svitek upustí,takový ženský s filmu pryč kruci,všechno zkazí!!!!To mi pak celý film zkazilo!!!!

Králové ro(c)ku (2006)

tak tomuhle říkám komedie,nejdřív vás dostane metalák na plakátě,pak určiě vás nenechá bez smíchu to jak jedou ve vypůjčeném autě za nimi hromada policistů,kteří je honí jen kvůli rozbitému světlu,ale oni si to neuvědomují fakt best a pak nejlepší konec souboj se SATANEM kde prohrajou,ale oni se nadají a ulomí roh ze satana a pak ho budou hulit(ten roh) fakt good 5*

20 let poté (2008) odpad!

nudddaa po půl hodině vypnuto,usnete u toho

Panic je nanic (2006) odpad!

Tak takovíhle filmy zrušit no real