Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

jo ten kdo napsal že je to lepší než sg1 tak je nejlepší je tam Rodney MCay a Ronon s nima je největší a líbí se mi to víc než sg1 taky že je to na Atlantidě a já velký města miluju a ještě když je to v jiný galaxii to mě dostalo a pak wraithi nejdřív chtějí s každýho vysát život a pak se rozpadnou na malé aliance a žádájí pomoc atlantidy najednou se objevý vyvinutí replikátoři kt.chtějí zničit vše a tak se spojí se všemi možnými posilami proti nim prostě akce,sranda prostě v tomhle seriálu se v každém díle objeví něco nového to se mi líbí vždy je něco tajného a oni se snaží přijít na co to je nebo proč to tam je a pak se něco zvrtne a odpalí např celou sluneční soustavu či s lidmi si nevědomky hrajou jako by to byla nějaká strategie nebo několikrát málem odpalí atlantidu či se s přátelí s rasou kt.každého podráží či nějkou rasu mají zachránit protože jak řikám něco se zvrtlo.Prostě jsem dal 5*

M*A*S*H (1972) (seriál)

Opravdu jedinečný seriál-vtipný ,kde vás jejich humor dostane,jsou tam i smutné díly ,ale to k válce patří!!!

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Brutálně komický seriál,který kde udělají cokoliv,že jim jen např nasadí 3D brýle a k tomu trapné ticho a občas'zdálo se mi to nebo mi kopí právě projelo zkrs hlavu' tak to vás dostane-samozřejmě se taky najdou nudné díly,ale moc jich není,je to bomba seriál 5*

Saw 3D (2010)

Dávám 4 za dobré zpracování trestů pro oběti!!!Např.nechají ženskou rozříznout vejpůl uprostřed náměstí,kvůli tomu že si s nimi hraje,že oba dva miluje-hezky potrestaná!!!!!Nebo koho by napadlo udělat napínavou scénu s tím že zpěváka z linkin parku přilepí na sedadlo a že z něj udělají rasistu,který se musí rozhodnou že buď zachrání své přátele nebo ne a tím zabije i sebe a když se rozhodne že je zachrání tak udělají hnusný záběr na jeho trhající se kůži!!!!Jak říkám napínavé scény,kde každý umře a že všechny díly ,které existují od jedničky až po sedmičku mají jeden příběh,který se na konci výborně střetne což mě dost zarazilo a koukal jsem na to jako suk ze dřeva!!!!!(nekoukat na scénku z upalující se ženou-u toho jsem se málem pozvracel) :-D

Ve městě hurikánů (2007) (seriál)

Velice působivé město zničené povodní,která se opravdu stala!!!!Dále se mi libí jak působí to prostředí po povodních,vše je chmurné,zničené,lidé se zabíjejí na potkání !!Připadá mi to jako ghetto v LA nebo NY opravdu dobře udělané!!!!!!Dodám se divím že se tam nebáli natáčet!!!

TRON: Legacy 3D (2010)

Parádní podívaná s náročnými efekty a jak někdo říká udělátky jsou prvotřídní,jelikož jsem to viděl v 3D tak musím konstatovat lepší než nějakej avatar!!!Film jakožto pokračování úspěšné jedničky musim říct je to bomba,skvělá podívaná s nenáročným příběhem,jenž vás unáší a vy se kocháte tou parádně odvedenou prací.Film vám vyrazí dech,takový sem i já měl pocit,takže si to určitě zaslouží 5*.

Tři veteráni (1983)

Dokonalý film který nemá chybu,krásná výprava,dobře dosazení herci není co dodat 5*

Pacifik (2010) (seriál)

Dal jsem 5* s důvodu,že i když se příběh zdá většinou nudný,stále je to parádně zpracované,herci tam dobře sedí a nevím jestli to byl první nebo druhý díl,ale v tom daném dílu byla akce takže si dovolím říct akce jako sv.ně.Dále 5* za to že je to boj v Pacifiku a není to furt ten samý boj někde v Evropě-tady jsou palmy,pláže,prostě krása a pak přijedou němčouři a všechno to zkazí.

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

parádní mafiánský seriál,kt.mě po pilot dílu tak fascinoval,že další díly nesmí zůstat bez povšimnutí.Parádní děj.který vždy skončí tak parádně otevřený vždy na konci dílu,že vás to prostě nutí kouknout na ten další a další......5*