Muži v černém 3 (2012)

Cítil som z toho predchádzajúce sympatie, dôstojný braček svojich starších. Will je fajn scientológ (ešte mu nepráši ako jeho bielemu kolegovy ), Tommy v HD má naozaj zošuverenú tvár a tú mladú O som už niekde videl. Kde len to bolo, kde len to mohlo byť, až neskôr ma vytiahla z váhavej úvahy moja partnerka a vyhrkla zo seba: SEX VE MESTĚ 2. Naplo ma pri tomto slovnom spojení no pravdu mala. Ano, opatrovateľka bez podprdy, pamätám, ako by som mohol zabudnúť na skákajúce dudy bez podprsenky. :D Stráviteľná jednohubka ( už hovorím o Mužatkách v Čiernom 3 ) pobavila. A to bol účel, no nie?

Dokonalý únik (2009)

najedol, napil, tri krát na WC z toho raz som sral. Zíval a zhováral s partnerkou. Asi tak v strede som ju pretiahol lebo sa rozhovor začal uberať divným smerom, nie, že by bol film, či Milka návnadová na bezduchý sex. Ale keďže to čo sa odohrávalo na obrazovke nenaplňovalo moje túžby tak som ich naplnil po svojom. Milka potom preblafla Zubatého, vystriekala sa mu na prsia a očúrala jeho penis a v kŕčoch orgazmu sa zrútila na zem a mlela niečo o sprisahaniu a novej nádeji. Kde Harison bojuje s veľkými červíkmi na planéte Nibiru a pľuje po nich ohnivú čašu z kontroverznej potuchnutej dutiny brušnej. Nebyť tohoto konca bolo by to ploché ako hruď Kate Mosskyt.

Diktátor (2012)

Hmm, nie, nie toto už nebolo to, ono, no.... TO. Ali bol fajn kúsok, Borat šiel cestou nevyholenou, Bruno už pokrivkával a tento filmový počin nestál za veľa. Bola to nuda a vzájomného doťahonenia Barona a toho jeho výskumného inžiniera bola proste trapná. Na pár právd a scén ktoré zaujali iba preto, že boli kontroverzné to bolo jedno veľké zívnutie, pootočenie sa na koženej pohovke a kývnutie na sluhu aby mi šiel do viníc hrozna naoberať. Toho veľkobobulového kričím za ním a hádžem ovládač od TV po jeho telesnej schránke na dôraz môjho želania a jeho poníženia.

Drive (2011)

Príjemná másáž sluchových orgánov a zaujimavá vizáž daného filmu ma pobavil a príjemne naladila na zbesilú jazdu po našom milovanom meste plnom zaujímavých osobností a zákutí hodných deštruktívneho konca serie SAW. Keby som bol samička určite mi brní vo vaguliene a chlebodarcom rozdávam šťastné pohľady plné vášne a jemného mravenčenia pod pazuchami pri pohľade na hlavného protagonistu.

Potomci lidí (2006)

Jednoznačne kôly tej kamere za 5, je to presne TÁ kamera ktorú potrebujem k dokonalému uspokojeniu mojej bažiacej umeleckej duše. Famózne.

Ztracen ve vesmíru (2011)

Zaciatok zvláštny, stred úchvatný a vizuálne dokonalý no a ten koniec. Až do teraz som nemal problém s chápaním filmov ( David Lynch je moj uhlavný nepriatel), ale toto ma minulo. Zoženiem si LSD a hodím na to očká ešte raz.

Sněhurka (2012)

Ach to obočie, ten hustý porast nad jamkami, ten prales, čierny a pevný ako ňadra mladej aziatky. Desí ma čo i len myšlienka naň, nočná mora sprevádzala ma pri pohľade na lesný porast muzikantovej dcéry a pýtal som sa sám seba. I on? Bál som sa, vydesený som bol a krv mi v žilách tuhla. Ešte teraz, dva dni po mojej súkromnej premiére som nezmierený s obočím hlavnej protagonistky na konci snímku popevujúcej si veselú koledu na úkor úbohej Julie. Tá už berie všetko aby mala na zaplatenie plastických chirurgov lebo roky sa predsa nemaznajú s nikým a ani s takou ikonou Holého-údu, ako je ona. Tá jediná hviezda je za skrášľovaciu kúru danej kráľovnej, ktorá dokonale vystihovala, čo všetko je žena ochotná urobiť pre "krásu" .

Temné stíny (2012)

Tima Burtona mám veľmi rád už od svojich Batmanovských čias, kedy som si šporil na originálky BATMAN a BATMAN RETURNS. Jeho temný pohľad na svet cez kamerové očko proste milujem a musím priznať, že všetko čo tento pán vytvoril zjedol som a zapil kvalitným českým pivečkom priamo z pípy na Václavskom námestí počas osláv znovuzrodenia. Príjemná oddychovka ktorá poteší zrak, pohladí bizarné duše a ukojí predstavy o nesmrtelnosti. Upírie príbehy sú proste nevyčerpateľným zdrojom energie a mne nezostáva len súhlasiť s Deppom a prikývnuť na Evičku. Ako bloncka sice nie je to pravé žrádlo, ale som jej veľkým fanúšikom, jej veľkých kozičiek a pokrivených riet. Riet?

A.I. Umělá inteligence (2001)

Každý človek je jedinečný, jeho životná drahá je zapísaná v dejinách vesmíru, navždy.

Bitevní loď (2012)

Uff. Teda, toľko hovadín napchaných do jediného filmu som už dávno nevidel. Ja som fanúšikom sci-fi. Ale to čo sa točí v poslednej dobe, bez fantázie, bez hĺbky. Kedysi boli sci-fi naozaj uhrančivé. Teraz je to čistý blivajz. Jedna hviezda za pocit, že pozerám hru HALO a druhá hviezda, že som mal zvuk DTS-HD.