Můj otec je šílenec (2012)

Sandler boduje, po trápnom a naozaj nevydarenom Jakovy a JILL je toto naozaj príjemné spestrenie dňa pre TV. NO kto sa s tým nestotožňuje, kto nechcel za mlady.... Každý mal dáku platonickú, tajnú.... mrdnu.

Méďa (2012)

Vtipný život s medvedíkom by mohol byť naozaj roztomilí, ale keď ja toho Markyho Marka neviem prežuť. Je strnulý ako penis pred prostitútkou. Milka Hnis opätovne hrá ako keby musela zaplatiť činži no a príbeh. Family GUY je moja srdcovka no toto. CAUTION: zostaň pri animákoch.

Divoši (2012)

Preslov Johna Travoltu pri posteli svojej umierajúcej žene. O čom hovorí, prečo dal Stone do záberu túto ženu a monológ herca? Keď ju počas celého filmu neukázali a bola to vlastne zbytočnosť? Čo chcel povedať Travolta? Je to obsiahlejšie ako sa na prvá pohľad zdá. Je to reálnejšie a horšie ako sa na prvý pohľad zdá. On nehovorí o fikcií.

Oheň (1991)

Videné ešte v minulom tisícročí. V dobách kedy som si z lega staval domy precízne navrhnuté, tak aby sa rúcali a prepadávali ako v tomto filme. Aby lego panáčik utekal po streche a tá za ním následne padala. Aby sa požiarnické autá s tejto stavebnice s vysunutými rebríkmi snažili uhasiť živel tak potrebný a zároveň tak nebezpečný pre život.

Quantum of Solace (2008)

U mňa dobrý. Daniel je proste Bond a žeriem mu to aj s hodinkami OMEGA.

Casino Royale (2006)

S Bodnom som sa zoznámil v luxusnej reštaurácií a popíjal s ním Martiny. V skutočnosti to bol dáky Sean. Ale nič mi nehovorilo jeho gestikulovanie ani tasenie penisu na WC. Tak som sa na neho vyflákol, neriešil som tento reklamný ťah na najnovšie vychytávky technólogie a okultizmu. Prišiel Brosnan a ja som trošku dospel. I zhliadol som ja teda Zlaté oko a ostatné maškary po ňom. Bolo to pozerateľné ale raz stačilo aj to z bolesťami a nie veľkým nadšením. James bol moc chlpatý, makký s rachatickým hrudníkom. A ptom prišiel Craig. Ten dal Bodnovy ten správny šmrnc, luxus a drsnotu. Prvý Bond, ktorý má GULE a nebojí sa ich použiť.

Amazing Spider-Man (2012)

Otázka jednoduchého caracteru mi vŕtala hlavou celý tento snímok. NAČO? Veď raz to už natočené bolo, podľa komiksu sa isť musí ( musí ? ) . Nič nové nepriniesol, odniesol si akurát moje vyše dve hodiny života a jedno pivo s večerou. Zbytočné ako sveter na prechádzke po pobreží so šťavnatou ženuškou ktorej sa cez plavky skromné derú von prsíčka. Stačilo to čo zmrvil Raimi v predchádzajúcich Spídoch a návrat k tejto nešťastnej komiksovke bol naozaj výstrelom do tmy. Prečo Webb, lebo aj Batman sa reštartoval? Lebo Superman? Nudaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Gejša (2005)

Ukážia povrchnosti Amerického ľudu je tu zobrazená tak precízne, že ten pocit ktorý vyvolal sa už nedá vziať nazad.

Hunger Games (2012)

Čakal som väčšiu tragédiu. Čakal som Tvajlajtovku ktorá zapríčiní žalúdočné potiaže spojené s nekontrolovateľným únikom žalúdočných štiav cez dutinu ústnu. Nakoniec ale hlavná hrdinka pekných a milých tvarov dokázala utiahnuť tento projekt ktorý ale skončil ako divadlo pre Dawníkov. Že je to japonský remake ma ani neprekvapuje, veď Američania okrem AIDS-u a teroristov nič iné nevymysleli.