Agatha Christie's Poirot - Vražda Rogera Ackroyda (2000) (epizoda)

Hodně sprostá urážka výtečné předlohy, rádoby akční, a úplně překrucující. Ještě schválím vyškrtat podružné linie,ale přidat si jednu vraždu důležité postavy?????

Haló, haló! (1982) (seriál)

Nebudu to hodnocení dvakrát opakovat!

Den poté (2004)

Tak tohle jsem nesnesl ani při cestě v dálkovém autobuse.

Velký flám (1966)

Dobrá zpráva: Ve filmu není ani jeden špatný vtip. Teď ale ta horší: Těch vtipů je tam všehovšudy asi pět.

Brazil (1985)

Takhle geniální konec (konce?) jsem ještě neviděl. A hudba je taky úžasná. "Brasil,where hearts are entertained in june..."

12 opic (1995)

Zatraceně!!!!! Tak výborný konec už jsem DLOUHO!!!!!!! neviděl. Kam se hrabe Shyalaman, to se nedá srovnat!

Snowboarďáci (2004)

Čekal jsem absolutní, ale absolutní sračku. Proto mě tento nenáročný film překvapil. Pár opravdu dobrých hlášek(snad aspoň pošle čumkartu), a vtipných scén(cokoliv s šachtou na uhlí). Jen kdyby se tam nepletla ta trapná nymfomanka. To bych ale asi chtěl moc.

Uprchlík (1993)

Tak trochu nechápu všechny ty velevysoké hodnocení. Na to, že si film hraje na inteligentní a realistický thriller je tam spousta logických děr (proč Gerrard nestřelil Kimbla do nohy, když uvízl ve dveřích, proč policisti zjišťují ,odkud bylo telefonováno podle zvuku metra, když na to mají přístroje,atd.) Scéna u vodopádu realistice taky moc nepomohla. Ale abych jen nekritizoval, režie je vážně slušná.

Purpurové řeky (2000)

No co nebudu opakovat co říkaj všichni-režisér i herci vážně umí- jen scénáristu měl někdo za tu pointu rituálně vykuchat.