• Romantický
  • Rodinný

The Runaways (2010)

Váhala jsem mezi 3 a 4 hvězdičkami. Proč? Protože film byl o skupině, ne o jednotlivcích. Jasně, je obtížné dát prostor všem stejnou měrou, nicméně to se od tohoto filmu očekávalo. Film byl tak pouze propagací Kristen Stewart, která si konečně přestala hryzat pusu, a Dakoty Fanning, která v tomhle filmu měla úžasně sjetej výraz. Myslím, že film je ukázkou toho, jak dřív vznikaly dívčí skupiny a že se ty holky musely od začátku lišit. Myslím, že si zaslouží pozornost a určitě to není stupidní věc, která by tady měla jít do modrých čísel ... Sice se filmu nepodařilo mě naladit na rock n roll, i přesto se domnívám, že stojí za to.

Rande s celebritou (2004)

Těžce blbózní, ale když je nuda a vy nevíte, co dělat, zapněte si tenhle film.

Chyťte tu holku (2004)

A tak pro děti to není úplně špatný ... Navíc se mi potvrdilo, že Kristen Stewart nemá absolutně žádnej hereckej talent. Už jako malá si hryzala tu pusu.

Eso (1994) (pořad)

Za Pergnerku.

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

Tam snad nabrali samý exoty nebo co ...

Sex 100+1 (2007) odpad!

No to byla ale totální blbost!

Hon za svobodou (2004)

Já netuším, co se vám na tom nelíbilo ... nápad to mělo, příhody byly taky zajímavé. Ústřední dvojka taky celkem slušná ... dobrý :)

Hříšný tanec 2 (2004)

A no tak dobře, jsem zaujatá a není to tak výborné jako jednička. Ale to mi ani v nejmenším nevadí.

Sherlock Holmes (2009)

Já nechápu to hodnocení. Nechytlo mě to tak, jak mělo. Navíc všechny vtipné scény byly tak blbě dané, že jsem dokonce bojovala sama se sebou, abych se na ten film dokoukala!