Expendables: Postradatelní (2010)

Akční, vtipné, zábavné.... skvělé:) Tolik frajerů pohromadě a za reřie Sylvestera...to nemohlo dopadnout jinak:) Moc jsem se bavil.

25. hodina (2002)

Scénář o ničem, nápaditost žádná, ale přesto se na to dalo dívat... asi kvůli skvělé herecké trojici a příjemné režii. Ode mě je to tak 70%

Svět podle Lelanda (2003)

Film jsem zatím viděl jedním okem, ale moc mě nenadchnul... snad druhá či další projekce změní můj názor.

Forrest Gump (1994)

Cokoli bych zde napsal, napsal už někdo předemnou, takže to nebudu rozvádět a řeknu jen jedno-pro mě nejlepší film všech dob.

Sexmise (1983)

Humor který mě neoslovil, pardon!

Počátek (2010)

Nevím co říct. Právě jsem přišel z kina a jsem nesmírně potěšen a unešen! Rozhodně, ačkoli jsem jich viděl dost, nejsem fanouškem Sci-Fi filmů. Inception dle mého jednoznačně patří na vrchol tohoto žánru.

Kick-Ass (2010)

Ohromné překvapení! Komedie parodující filmy o superhrdinech, která je však mnohem brutálnější než všechny tyto filmy dohromady. Tohle tady snad ještě nebylo. Výborná kamera a hlavně skvěle vybraná muzika především v akčních scénách. Velmi jsem se bavil a Kick-Ass odemě dostává 90%.

Líbáš jako Bůh (2009)

Skvělá Eva Holubová, zbytek si déle než měsíc pamatovat nebudu!

Zastav a nepřežiješ (2006)

Něco vyjímečného na tom bylo, ale určitě jsem v krvi neměl tolik adrenalínu jako hlavní postava. Trochu zklamání, ale i přesto dobrá zábava.

Chceš mě, chci tě (2009)

Uhozená a přijemná romantická komedie, která splnila svůj účel přesně dle očekávání. Proč se zlobit za jednoduchost, když i takový film dokáže člověka pobavit?