Střepy v hlavě (2008)

Film je natocen takovym klidnym, az desivym stylem. Celou dobu drzi divaka v napeti a trochu toho strachu jsem u tohohle filmiku taky pocitil. Nicmene jsem mel po skonceni mel pocit, ze to byla jen prostredni cast vytrzena z delsiho filmu. Nevyzaduju takovychto filmu vysvetleni, ale kdyby tam tak bylo alespon trochu vic naznaceni toho, co se vlastne stalo... Ale jinak atmosfera filmu byla vyborna,takhle nejak by poradny horory mely pusobit!

Stmívání (2008)

Tak nevim no, ze zacatku se mi to docela zacinalo libit, ale pak jak prisly ty ultrasladarny, tak to uz nebylo nic pro me. Lepe budou asi hodnotit divky a zeny, protoze ony jsou jiste cilove publikum pro tenhle film. Melo to zajimavou vypravu, odehravalo se to v peknym prostredi, hrali tam sympaticti herci a hrali pomerne dobre. Jen me docela znervoznovalo, ze Bella celej film vypadala, ze se kazdou chvilku oblizne, nebo dokonce, ze ho chce okamzite nekomu vyko**it :D Kazdopadne takovej koukatelnej prumer, ale zadnej zazrak...

Ledová smrt II (2008)

Oba dily by se mozna hodilo hodnotit jako jeden dlouhy film. Nevim jestli to bylo puvodne zamysleno jako jeden dlouhy pribeh, nicmene se i tohle dosti povedlo. Pro druhy dil plati snad to same, co jsem psal u jednicky, napinave, skvela atmosfera, snih, hory, hromada krve... skvely nocni zazitek. Z nejakeho duvodu se mi to dokonce libilo jeste o neco vic nez prvni cast.

Ledová smrt (2006)

Ano, je to dalsi slasher, ktery se drzi v zajetych kolejich... particka decek nekde uvizne a tam je nekdo zacne vrazdit, ale prece jen jsem se bavil mnohem vic nez u tech velkych slasherovych trhaku a remaku posledni doby. Pro me bylo neprilis proflakle prostredi opustene horske chaty velkym plus. Fritt vilt byl pomerne dost napinavy, docela dlouho se nic nedelo a napeti a atmosfera docela houstly v ocekavani prvniho utoku. A ten obrovskej hotel plnej prazdnejch pokoju... hned jsem si vzpomnel, jak jsme s partou kamosu loni v lete prespavali na tripu u podobne vybydlenyho hotelu a rozhodli jsme se ho prozkoumat... lahudka! dal bych nejradsi neco na pomezi 3 a 4*.

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Skvela temna pohadka spise pro dospele nez pro deti. Pro me nejlepsi animovany film posledni doby, kam se hrabou Bolt, Panda nebo Vall-I, taky byli dobri, ale Koralina me zaujala a bavila jeste mnohem vic. Skvele zpracovani, vyprava filmu, atmosfera... vsechno pekne vymazleny, tak to ma byt!

Pátek třináctého (2009)

Snad ještě větší hororové zklamání než u My Bloody Valentine. Výborné začátky původní série shrnuty do prvních asi 5minut? Proč tak málo prostoru? navíc těch pár minut vypadá jako amatérskej Bckovej horor... Ale dalo by se to možná odpustit, kdyby byl zábavnej alespoň zbytek. Film je jedna velká vražda vkusu milovníků původní série. Kde se sakra pod kempem Crystal Lake vzala síť podzemních chodeb s výstražnými systémy a poměrně slušnou výbavou bytu šílence? Že by Jason posledních 10let, co měl klid, hloubil a nakupoval věci? Celkovou nudu a blbost nezachránil ani dostatek odhalených pěkných slečen, i když to bylo příjemné pokoukání. Taky by mě zajímalo, kolik lidi, co viděli tohle zpracováni jako vůbec první Patek třináctého, si ještě na konci dokázalo domyslet, proč Whitney zůstala tak dlouho naživu… Tak jak u Krvavého valentýna jsem dával 2* zaslouženě, tady jsou to 2* s jedním okem přivřeným a druhým vypíchnutým. Někdo tady na Jasona špatně dohlížel, všichni by měli byt poradně potrestáni… nejlépe pořádně naostřenou mačetou! ;)

Spiknutí: Echelon (2009)

Nenarocna akcni zabava, ktera ma slusnej spad a neni uplne stupidni. Skoda jen, ze se az tak moc podoba oku dravce, jak uz tu bylo zmineno.

Kámoš k pohledání (2009)

Velmi inteligentni komedie, zadne prehnane silenosti a pritom je velice zabavna a vtipna. Skvely herci, dobra zapletka a hromada hlasek! Prestoze tenhle zanr moc nemusim, tak jsem se skvele bavil a muzu jen doporucit... no a ted uz asi pujdu drbat basu :D

Krvavý Valentýn (2009)

Dlouho jsem se na to těšil a nakonec přišlo docela zklamání. Scénáristi svou práci docela odflákli, bylo to zbytečně dlouhý na tenhle druh filmu a celkově to nebylo příliš zábavný. Možná kdybych to viděl ve 3D, tak mám lepší zážitek, ale stejně si to nezaslouží vyšší hodnoceni.

Minotaur (2006)

Neco tak hloupyho uz jsem dlouho nevidel... mizernej scenar, stupidnidni dialogy, temer nulovy herecky vykony, kterejm rozhodne kraluje hlavni hrdina, kterej vypada, ze ho zrovna pustili ze cvokarny. Na odpad to neni ale 1* je s dost privrenym okem. Nevim, co me to napadlo posledni dobou koukat na Cckovy video filmy, ale doufam, ze me to brzo prejde, pac je to stale vetsi utrpeni :D