Výjimeční (2011) (seriál)

Slušně se rozjíždějící nový seriál, jsem zvědavej, jestli přežije do druhé sezony. Po Pilotu dočasně 4*, co si pamatuju, tak Dollhouse se taky rozjížděl slušně a mám pocit, že první sezonu jsem ani nezvlád dokoukat, tak uvidíme...

Trust (2010)

Úžasnej a zároveň děsivej film, protože takhle to v dnešní době internetu skutečně funguje... pak mám chválit svoje jedenáctiletý sestry, jak jsou šikovný, že si zvládly samy rozjet fejsbuk.

Zlo mezi námi (2003)

Budu dlouze přemýšlet nad pocitama, který to ve mě vyvolalo... jsem zvědavej, co se potom stane.

Sucker Punch (2011)

Místy úchvatná vizuální jízda, toť asi vše. Žádnej naprosto strhující nářez, kterej jsem očekával, se nakonec nekonal a musím dokonce přiznat, že jsem se u filmu docela nudil a a ony 3* jsou spíš právě jen za ten vizuál...

Netvor (2011)

To byla romantika... klasickej námět v moderním zpracování a nebylo zas až tak špatný, jak se to původně tvářilo. A jako skvělé spestření Neil Patrick Harris, kterj byl stejně cool jako v HIMYM :)

Hanna (2011)

Velice zvláštní film s velice zvláštní atmosférou a minimálně kvůli tomu stojí za zkouknutí

The Ward (2010)

Mistr Carpenter se nám po pár letech vrátil ve stylu svých klasických kousků a není to vůbec špatné. Nic originálního, podobný námět už tu byl minimálně jednou mnohem kvalitněji, ale mám Carpenterův rukopis prostě rád a například oproti nedávnému návratu Cravena s My Soul To Take je The Ward naprostej poklad.

Obhájce (2011)

Výbornej film se skvělejma hereckejma výkonama, nemá co víc dodat... prostě jen vřele doporučuju.

The Tunnel (2011)

Nic převratně novátorského se nedělo, nicméně se tenhle horor velice povedl, překvapil, polekal a bavil a to je důležitý.

Červená Karkulka (2011)

Tak dobře se to zezačátku tvářilo, tak dobře se povedlo zakomponovat stavební prvky téhle klasické pohádky do "reálnného" hororového světa, takovej potenciál to mělo a pak přišlo ...wait for it... STMÍVÁNÍ! Dva muži (jeden načesanej s drsným postojem, druhej láskou zklamanej rádoby drsnej ťuňťa), jedna žena, jeden vlkodlak (ne, ani babička nakonec nebyla upír), stejný pohledy, jedno odcházení, jen málo polonahejch borců (skoro pořád sněžilo, tak nechtěli mít asi rýmečku).... co víc říct?! :D