Bruno (2009)

Dvě hvězdy dávám snad jen za odvahu Cohena, jinak mi to rozhodně nepřipadalo vtipné. Už dlouho se mi zase nestalo,abych začal přemýšlet, že film vypnu, a i když je takhle krátky, tak už ho nikdy nedokoukám. Nakonec jsem ho přece jen dokoukal, ale zábavu jsem viděl možná někde v dálce. Tohle prostě rozhodně nebyl můj šálek kávy.

Bulšit (2001)

Strašná kravina, nicmene když jsem to ted sledoval po nekolika letech v hospode u piva, tak mi to připadalo docela zabavny :))

Veřejní nepřátelé (2009)

Tak nevím, co se stalo špatně... minimálně kvůli režisérovi a hereckému obsazení jsem byl přesvšdčenej, že film musí být naprostá bomba. Tak nějak to ale nakonec nedopadlo příliš dobře. Celý film jsem přemýšlel, jestli se mi styl kamery, který byl často jako domácí video, líbil nebo ne. Nakonec si tak nějak myslím, že to mnohdy působilo spíše rušivě, než zajímavě. Co se týče dvou hlavních hereckých hvězd... Johnny Depp byl jako vždy super, oproti tomu Bale mi snad poprvé v nějakém filmu naprosto nesedl, vůbec se do téhle role a filmu nehodil. Jinak celkově to byla slušná gangsterka, fajn přestřelky atd. ale nic úžasného podle mě tenhle film nepřinesl.

Hrůza v Connecticutu (2009)

Měl jsem trochu větší očekavání, nakonec se ale bohuzel nic převratného, ani strašidelně strašidelného nekonalo. Nicméně příběh byl docela vydařený a film si tak udržel poměrně slušnou atmosféru, čímž vydržel alespoň v průměrné oblasti a nepropadl se mezi spíše podprůměrné, až odpadní duchařiny a vyvraďovačky poslední doby.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Ne, že by Byla Doba ledová 3 vyloženě špatná, je to pěkný a roztomilý animák pro děti, který však už nemá tu skvělou nápaditost, kterou k sobě přitáhl první díl i starší publikum. Děti budou nadšené, dospěláci si nejspíš jen řeknou, že to bylo fajn, ale nic úžasného. Nebýt zážitku ze 3D verze, která posunula zážitek ze sledování o něco výše, asi bych hodnotil ještě o hvězdičku hůř. Takhle dávám zasloužené 3*

Rychlí a zběsilí (2009)

Tak tohle jsem si užil. Jak čistokrevné akčňáky nemusím, tak Rychlí a zběsilí mi delší době perfektně sedli. Vypnout mozek, nasednout k počítačí a užívat si zběsilou jízdu, přesně takhle člověk tenhle film musí brát... krásná rychlá auta, krásné ženy hromada přehnané akce, tak jak to má být :)

Dvojí hra (2009)

Klasickej proplétací film plnej konspirací a konspirací konspirací :)) Nebyl to vyloženě nudný film, ale zábavu, ve kterou jsem doufal mi taky nenabídl. Film prostě nic nového nepřinesl, ale ani diváka neurazí. Hlavní hrdinové taky nějak výrazně nezařili. hodnotím jako průměrný film na průměrně unuděné víkendové odpoledne.

Projekt LAZAR (2008)

Zajímavý thriller, který docela zaujme, ale nakonec nenabídne nic úžasného, i když je na to od začátku docela dobře nachystán. Celkově je to průměrná tajemná zábava na všední večer u vína.

Útěk z New Yorku (1981)

Moc fajnové pokoukání. Když se na to člověk kouká s vědomím, jak je film starý, tak je to paráda. Ve své době to mohla být docela bomba. Carpenter má osobitý styl, ať už točí horor nebo něco jako Útěk z New Yorku. Dnes už ale asi málokterého mladého konzumenta zaujme. Pro mě skvělý film na pohodový večer.

Pařba ve Vegas (2009)

Zábavné a šílené, prostě pořádná jízda, kterou by si leckterej chlap určitě nechal líbit :). Na druhou stranu jsem ale měl po shlédnutí skvělého traileru měl trochu větší očekávání. Většinu těch nejvtipnějších a nejšílenějších scén bylo vidět už v něm. Celkově film příjemným překvapením a patří k tomu lepšímu, co mohou kina v poslední době nabídnout.