Labyrint: Útěk (2014)

necakal som od toho vela, a bol som prijemne prekvapeny. zbytocne sa to nekomplikovalo a nieco sa tam dialo od prveho momentu a cely cas som len cakal co sa stane dalej a tep zvyseny co sa mi pri inych filmoch nestava. akcne sceny boli fakt dobre spravene a napinave. mohlo tam byt viac druhov priseriek ale co uz. uvidime co bude nabuduce... 70% za film +20% za ten tlkot srdca a zazitok :)

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Velmi pekne graficky spracovane a tie elektricke vlny siriace sa vzduchom boli velmi pekne naanimovane a farebne. Aj ked mam spidermana rad cele to bolo take prvoplanove boss-fighty rychle, kratke, jednorazove. Cely cas som bol v tom ze tomu dam 3* a 60% no ten koniec ma dostal. Neprezradzam, ale palec hore 20% a 1* naviac. Konecne hodnotenie 80%

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

urcite lepsie ako jednotka. tam bol dobry iba zaciatok. potom sa to zvrhlo na nacinoalistico-propagandisticku traposinu :) toto bolo viac neutralne a zamerane na vlastny pribeh. a to bolo fajn. nevnucovalo sa to nasilu taka pohodova oddychovka. neurazi, neprekvapi, nesklame. 70%

Želvy Ninja (2014)

nesklamalo. korytnacky ako zive. megan fox krasna :) cele to bolo ponate trochu inak. ale super. schreder a ten jeho mega armor sa mi nepacil inak vsetko super :) film 85% +15% za korytnacky, proste postavicky z detstva vyrastli s nami, su velke, realne, a bolo to cele vtipne, dobre zakombinovane a odchadzal som z kina nadseny. asi prvy krat ma mrzi ze som nesiel na 3D verziu, ale bola v zlom case :) takze kazdy kto fical na korytnackach ako maly si toto musi povinne pozriet...

Lady XXL (2006) odpad!

tento film sa snazi povedat tucnym dievcatam, ze su krasne tucne. omyl! nieste! robte so sebou nieco! okremtoho je to strasne traone, nudne, ani vlastne neviem ako som na to prepol. a nechal som to chvilu pustenelen preto, aby som s cistym svedomim mohol hodnotit :)

Vlk z Wall Street (2013)

mal som vysoke ocakavania, a nemozem povedat ze by som bol sklamany :) dobre sana to pozeralo clovek sa nenudi ani tie 3 hodiny a zbehne to v pohode. Len mi chybal aspon 1 nejaky vyznamnejsi zvrat, lebo vsetky okolnosti boli viac menej ocakavatelne a logicky vyvoditelne :) aaa nemozem opomenut ceresnicku na torte Naomi (Margot Robbie) velmi dobre sa na nu pozera :) 85%

Vedlejší účinky (2013)

cakal som od toho viac. dost nuda. som rad zesom nezaspal. je pravda ze koniec sa trochu rozhybal ale pre mna to bolo roztahane a nezazivne. az prilis psychologicke a pritom nie dost psycho. nezanechalo to vo mne v podstate ziadne emocie, narozdiel od inych mozno podobnych filmov. 50%

Wolverine (2013)

pozriet sa to dalo, ale to je vsetko. urcite sa z toho dalo vytazit ovela viac, a tak zaujimavo to v tej diere zacinalo. podla mna najhorsi film z celej X-Men serie co doteraz uzrela svetlo sveta... 60%

Oldboy (2013)

Az na par nevydarenych bojovych scen, kedy vy sa Joeovi nepostavil asi ani herkules a banda si ho ide poddat po jednom, velmi vydarena zapletka, a naozaj necakane rozuzlenie. Celkovo to nebol jeden z mojich top filmov, ale urcite sa oplati pozriet. 75%

Bratislavafilm (2009) odpad!

koncept zaujimavy, myslene dobre.. ale tie herecke vykony OTRAS!! Bananovy v Mafstory viac verim tie mafianske reci, a pritom je to komedia.. tu to bolo myslene vazne, ale strasne trapne to vyznelo. Fialou sice neoblubujem, ale ako herecka nie je zla, no tu to bol tiez otras. Najviac som to asi veril tomu policajtovi co chytil tych sopliakov s travou :D Proste amateri v sudnej sieni to daju ovela lepsie.... sorry ale toto sa teda vobec nepodarilo. mozno honorare boli slabe...