Počátek (2010)

Naprostá špička poslední produkce sci-fi. DiCaprio jako obvykle bez chyb. Člověk se sice trochu ztrácí ale to k premiérám patří. Originální děj který si zaslouží maximální hodnocení. Chvilky pohody dávají pauzu na nádech, ačkoli i ty jsou nebývale zajímavé. Je třeba si pustit, nebo zajít si do kina vícekrát.

Pelíšky (1999)

Jedna z těch skvělých chvilek české produkce, s kterou je třeba se chlubit.

Sedm (1995)

Perfektní film se vším všudy. Dokonale zahrané. Jen z toho nemám pocit velkofilmu. hmm.. 90%

Schindlerův seznam (1993)

tak neuvěřitelně silný příběh, že těch hvězdiček je tady málo.....

To byl zítra flám (2010)

Průměr. Nelze srovnat s Hot shot, a nelze to srovnat s Disaster movie. 50% , občas povedené vtipy.

Král videoher (2006) odpad!

Banda loserů co hraje hry a bydlí s rodiči a prarodiči, onanují nad panenkami a k tomu je provází řada trapných vtipů. No viděl jsem i horší filmy, ale kde dát aspon tu jednu hvězdičku? kde? nudné videl jsem polovinu, takže je možné že se to zlepší, ale k vůli 20 minutám na konci filmu se nebudu trápit. Odpad

Zelená míle (1999)

jo, jo , jo, prostě jak je tam Hanks, nelze čekat zklamání, ten kluk se narodil pro elitu filmů vůbec. Citově a emočně zasahuje přímo do srdce, herecky taktéž.

Mechanik zabiják (2011)

Lepší 2*, je tam velký problém v deji, kdy není větší zápletky a většího vzrušení, vše jede v jedné linii, film nám v podstate nic nedá a nijak nezapůsobí díky své předvídatelnosti, kdy vždy víte co se stane. Leč se může Statham snažit jak chce , na filmů to dá ty 2* víc ne. Spíš si myslím, nebýt Stathama tak na to ani nikdo nekouká. Ben Forest nepříjemný od začátku, na konci se jsem zjistil proč vybrali jeho.

Milionová bankovka (1954)

Takové experimentální filmy mě docela zajímají. Ačkoli mě moc neoslovuje způsob hraní, dá se na to koukat a 90minut uběhne jako voda. Zde bych se ztotožnil s příspěvkem Golfisty.

Chceš mě, chci tě (2009)

Zábava na jedno nudné odpoledne, ke konci graduje a člověk má lepší pocit z promrhávání času. Slušné herecké obsazení, které dostatečně využilo svého talentu . 3*