Česká soda (1993) (seriál)

V běhu let a jednotlivých epizod značně nevyrovnaný pokus o tušašské >satirování< , formou napodobující do jisté míry kongeniální britské Monty Python, d.m.s.n. však místy želbohu velmi až komunálně povrchní a podnes (už jen) značně přeceňovaný... Tož tak, Scheiße Katze zemlbába... °-/ - - - P.S. Tak ještě že do toho šel tenkrát ten Pragoprint, že... Jojo, tak se popřevratově ve Stolici kalila soda... - - - - - (Vídáno častokrát v běhu let na té naší >veřejnostádní< , hodnocení kdysi v dobrém rozmaru vystředěné mnohé, komentář zde při posledním repete na >jiné sodě< jako dvěstějednapadesátý - 8.11.2011)

Queen: These Are Days Of Our Live (2011) (TV film)

Všechno co jste chtěli vědět o >nejoperněji< znějící rockové kapele (...snad krom Pavlov's Dog... ;-) >sedmdesátek< a nestihli jste se Freddieho zeptat... Jasně že to je povrchně všeobjímající, informačně plkavě vyčerpávající, srdcařsky mýtůtvorná - prostě >v rámci žánru< výtečně vyrobená šoubyznysová matérie se ždibky ukázek toho zásadního z tvorby v tom nejlepším(!) smyslu slova... . . . Jo, Queen mám jako starý bohém rád, jako nejlepší možnou oddechovku co znám... Král je sice mrtev, leč ať žije královna! ;o] - - - P.S. We are the champions - jojo, "je to jen písnička a ať jdou všichni do prdele"... ;o))) - - - P.P.S. Neskalním fandíkům igitátor doporučuje k základnímu okuku tenhle set dvd: http://queen.musichall.cz/diskografie/greatest-video-hits-1-dvd.html & http://queen.musichall.cz/diskografie/greatest-video-hits-2-dvd.html a dál už každému co jeho jest... Šou pokračuje i tak dál... - - - - - (Poprvé viděno 8.11.2011 na >královnině prostoru< , hodnocení 18., komentář zde jako třetí - 8.11.2011)

Svatba za bílé noci (2008)

Ejhle Absurdisland... %-))) . . . Jen mi ten film svou formou až moc připomíná takové ty všechny za každou cenu zlomyslné všepojímající nevyrovnané hořké české komedie. Čechov nečechov... . . . Takže poctivé tři hvězdy v temné noci a ženit že se teda svědomí nesvědomí nebudu... ;o[] - - - - - (Poprvé viděno /s původní zvukovou stopou s č. titulky a originálním formátem obrazu/ 7.11.2011 na nočním >severském prostoru< , hodnocení 330., komentář zde lehce zahořklý jako šestačtyřicátý - 8.11.2011)

Černý úsvit (2005)

Chudák Stývn. Po všech těch "Přepadeních" a jiných ve své době nosných >žánrových< případech mě z tohoto už jen přepadají černý myšlenky... %-/ . . . Jedna hvězda tedy tolerantně čistě žánrově - a taky s uvědoměním si, že pro našince hodně na dojmu zase holt kazí pitomý kuchyňsky mizernězvučný český dabing a ořez obrazu na 4:3 (že já si raděj za páďo nekoupil to dvd). - - - P.S. Docela lekrace je, že tuhle srajdu naordinovala tv Noha pro nočněnedělní televizní stádo po konkurenční šašskotelevizácké srajdě R.S. "Sráči", přičemž bez ohledu na v obou případech obdobně idiotský >jiný< obsah pak formou, výrazovými prostředky a >smyslem< toho všeho se nabízí až nechtěné srovnání! Tak mi jen zas tak nejde na rozum, že narozdíl od té tušašské zdejšími mudrlanty mnohdy přímo adorované srajdy tady frčí ty tenzivě intenzivní odpady, byť >mistr< Bertík >mistru< Šášovi< čistě rutinně řemeslně (i s celým tím hereckým ansámblem - chudák Barťák!) sahá tak leda po Stývnova čertika a ještě k tomu >sere žánr< , že... °-( . . . A mě se tady někdo diví (klidně pište děcka ;-), že to (obé) jen zlehčuju a ještě k tomu pohrdám hloupým stádem... Howgh. - - - - - (Poprvé nahlédnuto ze studijně oddychových a srovnávacích důvodů 6.11.2011 na >novoidní trdlovizi< , hodnocení 952., komentář zde jako šedesátý - 6.11.2011)

Sráči (2011) (TV film) odpad!

Šišé klišé a trendy trenky s Robertkem v... . . . Jo, říkal jsem si celou dobu tak nějak relatívně za jednu, ty poslední dvě tři minuty mi to ovšem jaksi přehodnotily... Takže poctivej odpad za všechnu tu >in krimi (s)novanou< lekraci... :-[.. . . . Víc škoda slov, veřejnosrádně... - - - P.S. Zase jednou se musím stáda optat, mrkněte se mudrlanti, jakým filmům celosvětové televizní(!) či video produkce tady jinak dáváte dvě a více hvězd. Psina číst ty zdejší sentence místních rádoby >filmozpyteckých< (bojuj Radku! ;o))) kvazielit... %-/ - - - P.P.S. Ejhle kouzlo nechtěného - tentýž večer hnedle poté pro televizní stádo na >novoidní trdlovizi< - http://www.csfd.cz/film/206759-cerny-usvit/ - bez ohledu na obsah formou a výrazovými prostředky (včetně >hereckých< kreací!) fakt ke srovnání, jen ten A.G. aspoň >nesere žánr< a zvládá akční scénky, že... ;o[] - - - - - (Poprvé viděno 6.11.2011 na >sráčské jebničce< , hovnocení 85., komentsráč zde jako srádmnáctý - 6.11.2011)

Velký třesk (2010)

Uličník Blu... ;-] . . . Hotový třeskutě invenční boomboonek... Blúžasné! Na tomto filmíku tedy mouchy hledat nebudu! - - - - - (Poprvé viděno 5.11.2011 na Vimeowebu ( http://vimeo.com/13085676 ), hodnocení 199., obluzený komentář zde jako třiatřicátý - 5.11.2011)

Všechny příští Černobyly (2011) (TV film) odpad!

Blablablablabla... No a jako co pane Ivoši? A co jste tím formou i obsahem neskutečně povrchním filmem chtěl teda říct pro všechny příští generace? Jedni že cosi bagatelizují a vy na tom parazitujete? Že se vám podařilo zase jednou zaplnit či spíš zasrat hodinu vysílání >televize veřejné služby< svým privátním a k věci ve skutečnosti nic smysluplného nevypovídajícím tendenčním homevideem? Že jste vjelýkyj geroj ojojoj a s partou nudících se kašparů jste se jeli za veřejné prachy vycákat s dozimetry a kamerkami na >místo činu< , když víte, že se vám tam samozřejmě nemůže nic stát? . . . Tolik otázek bych ještě měl, ale je to pro takové sračky škoda času a smysluplnou odpověď od vás stejně zjevně čekat nelze... °-/.. - - - P.S. A srovnávání problematiky Černobylu a Fukušimy - navíc tedy za účelem účelového strašení hloupého stáda před moderní jadernou energetikou - no za to by vám měli seriozní odborníci dát po té vaší drzé manipulátorské papuli... Takže nakonec zase jednou nasrat! - - - P.P.S. A v čem je teda ta podstata problema, malaďoži? - - - - - (Poprvé se zájmem a zase zcela s pocitem marnosti a výsledným zhnusením sledováno 3.11.2011 na >jaderném prostoru< , hodnocení 3., jadrný komentář zde jako první - 3.11.2011)

Vražda ing. Čerta (1970)

"Nýče? Co to je?" . . . No co se kýče týče, je to krása, když se sejdou inteligenti, Frojd přitom není morský norský záliv a Bájrn není fotbalovej klub kdesi z Mýnchenu, že... %-))) . . . Haha, kolik tušašských >intošitů< všech dob a postavení se asi od tenkrát zhlédlo v tomhle rozkošně stylizovaném podobenství, čertovsky satirické komedii o věcech mužských i ženských, mo/mentálním soužití bytostí míjejících se v marném souznění. On medvěd, ona mondéna, každý gurmán po svém v duchu malého čecháčkoffství pokřiveného navíc dobovým socialistickým soužitím. Zvláštní, jak i po více jak čtyřiceti letech je tohle lehce surreálné dílko nadčasově svěží, špetka zase jednou té lehce dada poézie vedle vší té reál prózy, se slzou pózy a ženského po-nad/hledu na věc. J.B. navíc v oněch dobách co naplat byla ve všech těch šatičkách šumná švitorka a V.M. se svým chlupatym pupikem vypouštěje z papuly "...ach ty ženy..." či "...ty jedna prcinko..." je přímo kvintesencí českého opivního chlápka, >mačochcysty< ryze národního formátu... ;o] . . . D.m.s.n. je tenhle filmek skvělým uzavřením fenoménu zvaného "Nová vlna", umělecké etapy českého filmu, po níž následovala už jen vyprázdněná (krom politické a společenské i - až na zcela mimořádné výjimky - ta...) kulturní "Normalizece", konec lásky a her, úbyť uměleckých lavírování a zmar hravého vizuálního obžerství. Ejhle aspoň tedy stihla zbýt taková >malá žranice< po našem, o nás a pro nás. Co následovalo a pokračuje kontinuálně vlastně podnes si vyžer každý sám... °-| - - - P.S. Husu bych si taky dal, ale vystačím si povětšinou i s tou mladou kachničkou... ;o[] - - - - - (Poprvé viděno kdesi >klubově< kdysi v dobách hladových, hodnocení 3.11.2011 po obžerském repete na dvd 747., sytý komentář zde jako třiapadesátý - 3.11.2011)

Útok vraždících rajčat (1991)

No, jestli tohle měla být paradajková parodie na vymývání mozků televizním pyré, děsí mě, co až do toho vlítnou okurky. Asi nastane věčná okurková sezóna a dámy vykoupí všechny pánské ochrany... Že plácám bláboly? To asi proto, že tenhle kečup byl sám jedním velkým blábolem. I když pár dobrých lekrací tu bylo, úplně k vylekání... %-o - - - P.S. A co na to papriky? ;o] . . . Howgh. - - - - - (Poprvé viděno 2.11.2011 na tv >prímatomatůl< , hodnocení 267., komentář zde jako třiadvacátý - 3.11.2011)

Cesta do Rokycan (1981) (TV film)

Dudlajdá... Pro některé manželské páry by zjevně bylo lepší jet rovnou do Pr... %-[] . . . Jinak je to celé sice taková svěží a v textu vskutku vypointovaná a mile odehraná, ale televizně lajdácky a s přebrepty vyrobená rutinní bakalářština... - - - - - (Poprvé viděno kdysi v dobách bakalářských, hodnocení po repete 2.11.2011 na >jalové jedničce< 499., komentář zde jako devětadvacátý - 2.11.2011)