Leonardův deník (1972)

No ano, h l a v n ě vnímat ty >kontexty< že... ;-] . . . Vnímajíce i při ixtém repete furt za pět! - - - - - (Poprvé viděno kdysi pradávno v dobách klubových, hodnocení 22.03.2009, deníčkovský komentář zde po dalším repete na >renesančním prostoru< v rámci cyklu M.Č.A.F. jako patnáctý - 15.7.2011)

Archanděl Gabriel a paní Husa (1964)

Nu, pravda, >náš český anděl< Trnka už v oněch dobách trošku (pomalu!) klesal k zenitu, ale pořád je tu ta okouzlující křehká poetika co nepotřebuje slov, byť jde o pikantní Boccacciovské téma... ;-} . . . Čtyři a půl hvězdy tedy za tu renesančně rozkošnou >anekdotnost< , zaokrouhleno pak v dobrém rozmaru i za tu vše vtipně dokreslující laškovnou hudbu nahoru. - - - - - (Poprvé viděno 15.7.2011 na >husím prostoru< v rámci cyklu M.Č.A.F., hodnocení 74., komentář zde jako třetí - 15.7.2011)

Z hříček o královnách - Záskok pro Sissi (útržek rakousko-uherský) (1995) (epizoda)

Jen taková kostymně-konverzační televizně inscenovaná mile anekdotická hříčka... Škoda jen té zbytečně přílišné divadelní dikce, s chutí bych dal pět hvězdiček, protože d.m.s.n. dnes už v naší >televizi< nikdo nic takového nevyrobí... :-/ - - - - - (Poprvé viděno 14.7.2011 na >královnině prostoru< , hodnocení 82., komentář zde jako čtvrtý - 14.7.2011)

Auto*Mat (2009)

Nevím, co je na téhle kravině "experimentálního" (?!), každopádně v klasifikaci žánru chybí termín "komedie"! Pokrytecká blbučká komedie... °-| . . . Jojojo, veřejnoprávní >rebelové< coby "Auto*Matické" >trendopatické< opičky producírující se stádu do výše přidělených grantů, to je ta zde v pseudodokumentu rádobymoorovského ražení prezentovaná >opi časná pseudobčanská< společnost dneška. Ano, dnes jsou úžasní, tihle konstruktivně naladění protekční chlapci ze Stolice (a jejich uníkané inťošky, povětšinou v trendy brylkách, ekologicky kojící někde lavičkách na Pavláku nebo na Karláku...) - co však za pár let, až čas uzraje, se díky tatínkům atd. promrdají do funkcí a pozic (nejlépe na eráru, že...), rádi ještě zločincům typu blba B. (zábavné sledovat jeho úšklebky a pohrdání, protože ON VÍ, že celé je to jen šaškárna pseudoaktivistů ve stylu "koho necháme hrát, nezlobí" do výše oněch grantů...) prolezou kaďák do vejšky, koupí svým tloustnoucím hysterkám (pokud se dávno nerozvedou, protože ty šmudly stejně nakonec vybodnou se samy na téma "ekologicky" a protlačí to obligátní "ekonomicky" - a vsaďte boty!) ty druhé až třetí auťáky do rodiny na denní nákupy a sami ve svém ekofroudu zajedou si s důležitými pány na ekogolf, případně prohnat penis na tenis... °-/ . . . A tenhle filmek jako matérie konkrétně? Formou i obsahem nic než nicotný opruz, krindy pindy z bryndy a nuda beze smyslu - cool z hoven, jářku jak říkám - do výše grantu... - - - P.S. Ani mě nepřekvapuje zase jednou účast čudláka Víti Klusáka. Super děcka, třeba si jednou začnu vyrábět časosběrný dokument o těch >vášich ďélech< a jednou vám ho otřu o ty vaše drzé tlamky... - - - P.P.S. Nejsem majitelem ni pravidelným uživatelem žádného vozu a narozdíl od protekčních smradů jsem si jist, že z principů svého bytí zanechávám nejmenší možnou ekologickou stopu. Někdo holt jen tak nějak žgryndá (navíc vpodstatě za prachy těch, koho jakože tak kritizuje - tomu říkám dokonalá korupce kultury a veřejného dění v praxi - a dnes už oblblé stádo tomu všemu za potlesku sedá na lep!), někdo holt prostě nějak žije... Howgh. - - - P.P.P.S. Memento mori Sráčů Zelenáčů!!! Ejhle je, když se dostali k lizu - a tak dál... °-[.. - - - - - (Poprvé viděno 14.7.2011 na >pseudomatickém prostoru< , hodnocení 424., komentář zde jako třiatřicátý - 14.7.2011)

Heyduko kontra Gojira (2009) (amatérský film) odpad!

Hey! No to snad není Možný!? A Břeťa nic?! %-o . . . Leda že by bledá emanance chcance? - - - P.S. Sem slyšel ve plumbum blízkých kruzích, že dvojka se bude jmenovat "Kaďuko kontra Chcatura", bude to Apolenin celosnídaňák na konečník z FÁMU (to nejni fáma!) a naša artistka se už kvůlivá tomu promrdává k nějakej tej škváře ze Stádního toku na potvoru prostonárodní kakochcankie. Kopro-dukce s Č(S)TV Brhnisko. Ňáký love prej taky přihodí postmortem Vašek (oni spolu kemoušej a maj ty nadace pro ty nový j-elity, je fajn, že už je to zase ťíp ťop a s panem ministrantem se vybesstlilo...) a Eva jede na vejvar v procentech... No, jestli se dožijou, že... °-/ . . . Nemužem se dočkat! Budoucnost naší pisskultůry je fak tak zahřátá! - - - K výše uvedené filipigice důkaz a podobné srajdy zde: http://www.youtube.com/watch?v=SMN0y2RWNbo - - - - - (Poprvé sjeto bez sjeta 14.7.2011 na JůTupě, žumpocení 46., kokotmentář zde jako nešťastně čtrnáctý - 14.7.2011 - lehce zakokotuolizovaný 14.4.2012)

Prostři pro tři (2010) (pořad) odpad!

Uzři, pozři, vytři... . . . Další celebřitní střikárna, ejhle vepřové hlavy poplácávající se s madam Wepřoffskou, hotová šoupissnic (j)elita... °-( . . . Za neustálého míchání vylévejte do hajzlu... %-[.. - - - - - (Nahlédnuto třikrát a dost a víc už rači nic na >barandoffské psychovizi< , hodnocení 166., komentář zde vrhlý jako od stolu čtrnáctý - 14.7.2011)

Bakaláři - Slivovice (1983) (epizoda)

Tož ještě že se >Nůťa< zas tak nenutil - jó a tvrdí to teda mladýho dřeva Špalek... Nuceně dřevěná komedyje... %-/ . . . Čím to jen, že se jeden fak nezasmál...(?) Ale proti té slívovičce žádnej dyšputát, leč jinak je to zase jen takový to slivný brrnění... - - - P.S. Tak ještě že na tu páteř (sic!) má dneska M.D. ten "Proenzi", že... - - - - - (Poprvé viděno 13.7.2011 s notným odstupidem až skoro po třiceti letech na >nuceném prostoru< /přeju vejpal Mirkoví vpodstatě za hovno!/, hodnocení 36., komentář zde unuděný jako pátý - 13.7.2011)

Plechová kavalerie (1979) (seriál) odpad!

Tak pochcat kombajn, soudruzí čudlácí i kultůrtrégři... A můžete dnes - vy doživší se - všichni bryndat, jak jste takto tenkrát pochartisticky chacharsky podkopávali normalizaci a dnes lidu lizumilně fňukat, že "SE" ta televizácká kultůra >porevolučně< tak zkomercinalizovala a zhůvěřila... °-/ . . . Vlastně je dobře, že to ta novácká blbovize znovu zrecyklovala, je dobré si neustále připomínat, kdo je CO! Jak říkám, pochcat... - - - - - (Nahodile sledováno v tehdejší šašskosolvinské těleviďénii ve stavech na plech tehdy v oněch dobách normalizačních, hodnocení poplachové na vítězný únor 2006, komentář při znovuuvedení prvního dílu na >tvNoha< zde roznožmo znechucený jako čtyřiapadesátý - 12.7.2011)

Besídka divadla Sklep (1991) (divadelní záznam)

Prý "divadlo"! Sic!! Vždyť je to jenom taková hodně hloupá a místy až ubohá estráda!!! A kdyby tam nešaškovali Vávra s Hanákem - miláčci postpubertálních kavárenských mudrlantů a upocených pseudointelektuálek - nejspíš by tu svištěly odpady, ženoucí tenhle vývar směrem dolů do černé... Ejhle důkaz fandíkovské pomatenosti a stádem popletenými >dojmy s pojmy< , o účelových hodnoceních tu na dadabázi z jiných důvodů ani nemluvě, že... %-/ . . . Každopádně ta >amatérská< sklepácká poetika vzdorovitého nadšenectví z dob nesvobodných zde mele z posledního, už jen jako šílený důkaz toho, jak končí sympatické nýmandství, promrdavší se k lizu... . . . A co dodat po dvaceti letech? Fak(t) už jen úšklebek a pohrdání... Stačí jen subjektivně-objektivně denně vnímat, kam dospěl ten náš pokřivený čecháčkoffský pisskulturní socializhnus! Nakonec stačí nahlédnout na >život a dílo< většiny zde prezentovaných >zasloužilých údmělců< od oněch dob podnes. Povětšinou jen hnus, sračky, šmíra a čudláctví nejhoršího charakteru, bída a utrpení živené vpodstatě jen jak jinak než z protekce veřejnoprávních zdrojů (po)mocí podbízivého přizdisráčství, co si před národním stádem díky kulturní korupci pořád hraje na jakousi >nosnou< téměř >státutvornou< alternatívu, že... °-[.. - - - P.S. Jediná osobnost z téhle party, zaslouživší si po letech opravdové uznání a pozornost, je Monika Načeva. Včas unikla. Ano, mám ve sbírkách na cd všechna její alba - s chutí pro jí produkovanou skvělou hudbu(!) jako doklad toho, že "možnosti tu sou"! Světlý zázrak na konci tunelu, jako výjimka, potvrzující... Howgh. - - - P.P.S. Ta jedna hvězdička tedy jen z nostalgie a igitátorské tolerance, snad i pro uznání téhle materie jako dokladu doby, kdy se lámala páteř té naší >nové, lepší< (nejen kulturní) společnosti... %-/ - - - - - (Poprvé viděno a zapomenuto z dob oněch popřevratových /jojo, někde mám ve sbírkách i to elpíčko, božínku ve vší své pošetiligosti.../, hodnocení po repete 12.7.2011 na >čudláckém prostoru< 151., komentář zde jako osmý - 12.7.2011)

Hedvábné punčochy (1957)

Ve své době pro milovníky žánru nepochybně i námětem rozkošatá taškařice, ale ani perfektní taneční kreace F.A. a C.Ch. z filmu nestárnoucí klasiku neudělají... Ale musím uznat, že ač nejsem nějaký znalec či vyloženě milovník starých amerických muzikálů, některé choreografické kousky protagonistů mě tedy vskutku fascinovaly. Chápu, že miliony fanoušků jásaly... - - - - - (Poprvé viděno 11.7.2011 na tv NovaCinema /bohužel v takovém bizarním hybridu původního znění v písních a jalového dabingu bez zvuku v dialozích - dokonalá magořina hodna kulturních ignorantů debilní novácké trdlovize.../, hodnocení 69., komentář zde jako osmý - 11.7.2011)