Zloději času (2002)

Ztráta času... Ta jedna hvězdička je tedy z >jablíčkového< plezíru snad jen za jméno zloducha - Gates! %-] . . . Logiku to jinak nemá a teď jdu otevřít vokna a vyvětrat všechen ten studenej vzduch... °-/ - - - P.S. Já chápu, že tenhle filmek je primárně určen hloupým americkým dětem. Asi i proto se všichni v něm >hrající< tak dramaticky grimasí a mají emoticky škubavé pohyby trupu i ve scénách, kdy jde relativně o hovno. A o tom to asi zase všechno je, že... Stop! - - - - - (Poprvé viděno /umocněno pitomým ořezem obrazu a s pitomým čudláckým dabingem/ 22.7.2011 na >znova cinema< , hodnocení 1050., komentář zde jako padesátý - 22.7.2011)

Párty s kuchařem (2006) (pořad)

No, dlužno přiznat, že oproti jiným >stup(id)kám< je knédlyk Stupka hotovej kouzelnej dědeček... Ale tak aspoň že tam má skřiňky nejmenované nábytkářské společnosti... °-/ - - - - - (Vídáno občasně na >nepríma párty s kuchtařem< , hodnocení 133., pártyštář zde jako desátý - 22.7.2011)

Co bude dnes k večeři? (2010) (pořad) odpad!

Co bude dnes k večeři? Vytuněnej Kašpárek v těstíčku, zapičenej v troubě Panny Sonické... Nějak jsem z toho celý disgustovaný! . . . Tož proti tomuhle gustu zlatej B(l)a(f)bica, že... Hlavně tu šťávičku zjemnit máslíčkem... %-o . . . Halina musí vlhnout, jednomu se chce vrhnout! Tak nechte si čvachtat, labužnící... °-[.. - - - P.S. Uff, to zas bylo nečekané dopoledne s tv (k)análama! Hotovej zvrtek pro čtveráky... A za chvilku začíná "ezotv", tož nejvyšší čas prchnout a dát si něco menšího, teď se jdu teda v klidu najíst. Nejlíp si to člověk udělá sám... ;o] - - - - - (Občasně nahodile zasejc raděj s prázdným břichem sledováno na >blafblandoffskej šlichtárně< , hodnocení 126., svačinář zde jako dvanáctý - 21.7.2011, o intro doplněný po klohnění připáleného kravského pupku 12.9.2011)

Talkshow Jana Saudka (2009) (pořad) odpad!

Jo, tak tohle je už teda fak nouzák... %-[.. - - - P.S. Ryzí doklad, kam až klesne česká šmíra (prej nebe - sic! - to už někomu totálně jebe!) za pár děngů a trochu toho zasezviditelnění... Ale Jene, proč...? Nebesa proč...?? Pořád málo drahoušků...??? ... °-( - - - - - (Viděno nahodile pár výškrabů popovrchu občas, hovnocení 684., vrhmentář zde do prevíta jako dvaašedesátý - 21.7.2011)

Výletníci (2011) (pořad) odpad!

Dva výjebníci jedou vlastenecky za nejmenovanou dojčechauto? Hajl lidowágen jetý v praxi?? Platí snad firma podobné sračky ve své rodné ýbrales??? . . . No každopádo zde jde zase jednou veřejnoprávě o ryzí hnus, formou i obsahem, snad nejodpornější materii vytvořenou >četečkou< za poslední rok(?)... A proč se vlastně tyhle mrdsketingové sračky odehrávají v >televizi veřejné služby< ? To je nějaký nový homoformát, než pan generální půjde definitivně i se svou suitou od válu? - - - P.S. A ty prachy z nejmenované autodebilky tekly tedy do téhle žumpy jako celku, nebo si firma zalepila jen ty homoblbečky v autě a zbytek šel zase pěšky z koncesionářských poplatků? . . . No kažosrádo "papa" buzničkám - a jednou to zúčtujete klucí, to bude vejlet, ze kterýho si naděláte do sedaček a fak nezbude po vás žádná škoda... °-[.. . . . Víc blít bez komentáře... - - - - - (S nutkáním na zvracení viděno párkrát na >předranní jebničce< , hodnocení 73., kokotmentář zde s naprostým zhnusením jako nešťastně sedmý - 21.7.2011)

Babicovy dobroty (2008) (pořad)

Babicovy dobroty, pro puťky i doroty... %-o . . . Baby vlhnou, sliní, vrhnou, do hospody chlapi prchnou... ;o) . . . Jsem šťasten tomu, že jsem coby >chlapica< vlastně úžasný kuchař - aspoň teda ve srovnání s mistrem (sic!) kuchařem Babicou... A to je raděj celý, bodrou chuť... - - - - - (Vídáno nahodile o hladu občas na >novicově žrádelně< , hodnocení 2850., komentář zde dietní jako dvěstědevadesátýdruhý - 20.7.2011)

Moderní architektura na Slovensku (2008) (TV film)

Obsah samozřejmě za pět - interesantní stavby z dob dávného reálného kapitalismu i jedna z toho súčasně-nereálného, podivné mezidobí od let šedesátých po osmdesátkový brutalizmus budiž (po >zpátečnickém< neproduktivním socialistickém realizmu) bráno s tolerancí (zvláště jde-li i o práci dědečka /neustále zdůrazňováno.../ paní "odborné garantky", že...), zajímavé historické záběry, výtečná kamera dokumentující (u prvorepublikových staveb povětšinou tristní ba i místy katastrofální) současný stav... ...to vše zase nepochopitelně dopackané vloženými ochotnicky hranými scénkami a poněkud zbytečně se producírující soudružkou >odborněgarantující< komentátorkou... . . . Nechápu, trpím... °-/ - - - P.S. D.m.s.n. je škoda, že film nebyl rozdělen na dvě části (myšleno dva nezávislé půlhodinové - klidně i delší! - díly) - předválečnou a poválečnou a nebyl ušetřen až příliš dlouhých záběrů na výše zmíněnou paní Henrietu... Nu čo, neurobíme s tým už nič... - - - - - (Poprvé viděno 20.7.2011 na >architektonickém prostoru< , hodnocení 13., komentář zde trošku roztrpčený jako třetí - 20.7.2011)

Ještě jsem tady (1997) (pořad)

Hm, po dilu s Janem Jírou (20.7.2011 na ČT2) jsem po dlouhodobém váhání už konečně jednu z původních nejistých tří hvězdiček musel ubrat. Z toho pokryteckého žvanění pana napapánka o současném kulturním bytí se mi ke konci už doslova dělalo zle... Fakt mě irituje, když kozlové vlky křičí, že koza už není celá a vrahem je zahradník... %-[ . . . A jinak k celému konceptu jako takovému? Ano, je to celé hlavně o těch vy(z)povídaných a to je matérie značně proměnlivá a rozporůplná... T. B. je jako osůbka konverzaci vedoucí tak zoufale jalová, že by se v ní Tyc ani na tuc žiletkama nějaké srdečnosti nedořezal... °-/ . . . Prostě jen další trafika pro zainteresované, že - třeba pane Jíra... - - - - - (Sledováno průběžně nepravidelně na >vybilancovaném prosotru< , hodnocení v běhu zpovědí 9.2.2011, komentář >tady< jako devátý - 20.7.2011)

Inventura Febia - Olga a Dagmar Havlové (2011) (epizoda)

Paní O. **, madam D. * - jinak tenhle výtěr z archívů působí nejlépe jako zářný doklad úlohy takzvané >dokumentaristiky< na vylepšování mediálního obrazu mediálních dam. Té první mi už tenkrát bylo trošku líto, tou druhou už dnes jen pohrdám... Me(r)diální komedie v praxi... °-[.. - - - - - (Poprvé viděno v dobách z věci čerstvě aktuálních, hodnocení po repete 19.7.2011 na >nepojmenovatelném prostoru< 2., kometář zde raději >bez komentáře< jako první - 19.7.2011)